Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit szólnátok hozzá ha...

Szülők mit szólnátok hozzá ha a gyereketek ilyen zenéket hallgatna és ilyen stílust alakított volna ki magának is?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy veletek él még, de már elmúlt 18 vagy nem is él veletek. A lényeg, hogy nagykorú.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tehát neki is színes raszta haja lenne, sok tetoválása lenne, többek között az arcán is, piercingeket is hordana. Illetve az öltözködése is az általa követett zenészekre hajazna.


2017. okt. 3. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Nagykorú. az ő dolga- de azért aggasztana ha egy felnőtt ember a kedvenc zenészét majmolná mint egy tizennégy éves. Nem vall érett gondolkodásra.

Ugyanakkor ha neki bejön ez ápolatlan, csöves-drogos külső, hát istenem.. a saját keresetéből azt csinál amit akar.

2017. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az aggasztana, hogy 18 felett úgy viselkedik mint egy 14 éves...
2017. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
A hallgatással nincs baj mert a tizenéves fiúk fele hallgat ilyeneket. A zenéhez alakított életstílus alapból a személyiség és egyediség hiányát jelenti, de ez a zenei stílus menőségnek állítja be a droghasználatot, a ambíciók hiányát, az éretlenséget meg alapvetően a lúzerságot, aminek nem örülnék.
2017. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Másokat másolni tényleg éretlen, de ha valakinek ez tetszik senki se mondhatja meg neki hogy hogy nézzen ki.
2017. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Uhh...megakarom ismerni a fiadat *_*
2017. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meglepődnék. Aztán remélném, hogy majd kinövi, de egyébként az ő dolga, nem szólnék bele, maximum ha kérdezné a véleményem.
2017. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat ennel meg a Kis Grofo is 100x jobb.

Az ilyen kulso meg szoba sem johet. Max ha csoves akar lenni normalis elet helyett.

2017. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En vagyok a "csalad" fekete baranya. Piercing, tetovalas es fultagito meg persze a szines haj. 14 evesen kezdodott. 24 vagyok es a mai napig le vagyok ocsmanyozva otthon. Van munkam, ha akartam mindig is volt. Ha nem akartam, akkor is. Egy rakas szharnak erzem magam miattuk. Vilag eletemben talpig feketeben jartam, mar ez is szurta a szemuket. Gyerekkorom ota le vagyok oltva a kulsom miatt. Ezzel nalam csak azt ertek el, hogy minel jobban szapultak en annal jobban tettem alajuk a lovat. Ha nem kepes a sajat csaladom elfogadni, hogy nekem ez a stílusom es nem, nem egy fazis, akkor ne fogadjanak el sehogy se. Nem nottem ki ebbol felnottkent se, tudom mivel jar, koptek mar le utcan is, de nincs az az ember es tett amiert feladnam ezt. Rajongok a testmodositasert, szeretem az ilyen embereket (sokan meglepodnenek, hogy normalisabban allnak masokhoz, mint kepzelik). Mindig azt mondtam nekik, hogy akinek nincs testekszere/tetkoja/szinezett haja az cseszteti azt, akinek van, de ez forditva vajon miért nincs igy?! Erdekes.... meg kellene tanulni legalabb csaladon belul elfogadni a masikat es nem allandoan pocskondiazni a kulsejet annak, akinek mas tetszik vagy máshogy akar kinezni. Lehet, hogy egy nagyon is ertekes ember. Sot.... mindenki az kulsotol fuggetlenul!
2017. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!