Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukammal nagyon osszevesztem...

Anyukammal nagyon osszevesztem. Mi tevo legyek?

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy van egy kisallatom. Anyum szemet mar reg ota szurta, mert ugyvolt apum elviszi (elvaltak + apumtol van a joszag) de vegul ugytunt hogy megoldodott a problem es nem kell elvinni. Ma este takaritottam ki, es anyum belemallt, hogy miert most takaritom stb. Jol osszevesztunk ezen, mondta hogy hivja apumat es viszi el. De ugye ok rosszba vannak, ezert nem vette fel a telefont, igy engem hivott vissza apum. Mikozben mondtam volna a dolgokat anyum elkezdett ordibalni hogy mekkora hazug vagyok, mikozben csak az igazat mondtam. Eleg ideges lettem, mondtam apanak hogy jojjon ertem es hagy aludjak naluk, mert elegem van. Elkezdtem pakolni, de ezelott apum megfenyegette anyumat hogy feljelenti a gyamugyon emiatt. Anyum erre nagyon ideges lett elhordott mindennek, aztan nekem is jott egy nagy vita utan, elkezdett pofozni de en ellenalltam. Mondta hogy soha tobber ne menjek vissza oda. Eljottem, de az osszes cuccom ott van

Ahogy latom, letiltott Viberen is.

Mit kene tennem? :/


2017. okt. 9. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Örvendezned, hogy - legalábbis egy időre - megszabadultál egy agresszív szociopatától.
2017. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Majd lenyugszik. Szomorú hogy egy anya így viselkedik. Azért suliba el tudsz menni holnap ? Vagy reggel mész a holmidért ? Gyàmügy ezzel nem törődik .
2017. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Apukádat hívd fel, és menj hozzá, vagy a nagyszüleidhez, ha tudsz. Itt nem a kisállattal volt/van probléma, hanem ez az ő kettejük játszmája, aminek te iszod meg a levét.


Apukád tud jelenleg segíteni, vagy a barátaid, ha hirtelen nincs más. Remélem tudtam segíteni.


28/F

2017. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Apukáddal holnap menj oda, pakoljátok össze a cuccaid és többet ne menj vissza anyukádhoz. Apukád pedig kérjen kizárólagos (vagy hogy kell mondani) felügyeleti jogot. Tehát kérje, hogy nála helyezzenek el. Ez a legjobb, amit tehettek.

Ne magadat vagy az állatot hibáztasd. Az a kisállat csak egy ürügy, ha foglalkoztál is vele.


szabad tudni, mennyi idős vagy?

Anyuaádnak biztosan vannak egyéb problémái is, ami miatt feszült. Ez persze nem menti fel a tettei alól, mivel bántani a gyermekünket szerintem nagyon is csúnya dolog.

(nekem is van kettő, néha Nekem is elszakad a cérna és kiabálok össze-vissza... ez se jó, de megütni a gyereket...basszus!!!)


kitartás! fel a fejjel!

2017. okt. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Hozd el a cuccaidat, amikor nincs otthon. Majd ha kikezelték az elmebajból, akkor menj haza.
2017. okt. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

16 multam.

Ma kijelentette anyum amikor ma megkerdeztem arrol, hogy mikor menjek haza, azt mondta hogy vasarnapig nem mehetek. Nem gondoltam volna, hogy pont ez az en csaladomban megtortenhet, hogy szinte kidobnak/kitiltanak az otthonombol.

Lehet tenyleg jobb lenne ha elkoltoznek, ugy latom nem tudok rendes zold agra vergodni ebben a temaban anyuval. :/

2017. okt. 10. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy alakul a dolog?
2017. okt. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!