Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 eves gyereknek jar a...

17 eves gyereknek jar a gyerektartás, ha esti iskolaba jar heti 2 alkalommal, munka mellett?

Figyelt kérdés
Nem a gyerektöl sajnalom, de az anyja nem ra költi, es inkabb adom a gyerek kezebe, mert igy is többet, es szivesebben van nalam / nalunk(a nagyieknal), mint az anyjanal.
2017. okt. 11. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez nagyon a korulmenyektol fuggne. Elsosorban attol hogy mit ertesz az alatt hogy nem a gyerekre kolti. Mert ha peldaul elissza a penzt, akkor persze hogy a gyereknek adnam inkabb oda.

De azt is eszrevettem, hogy sok apuka a tartasdijat ugy ertelmezi, hogy azt egy az egyben a gyerekre kell kolteni mint ruha, jatek, konyvek stb. Abba is bele kell gondolnia az apukanak hogy az a gyerek lakik valahol, magyaran ki kell fizetni a lakbert, vizet aramot internetet hasznal, es nem utolso sorban ugye eszik is stb stb. Es ha a gyerek kapja a penzt, akkor vajon ezekbe a koltsegekbe beszall-e, vagy idetlen dolgokra kolti, az anyuka meg nem tudja kifizetni a lakbert?

Persze siman lehet forditott is a felallas. Ezert montam, hogy helyzet fuggo, ennyi informaciobol nehez megitelni.

2017. okt. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Amit az első mond, én is úgy vélem. ", mert igy is többet, es szivesebben van nalam / nalunk(a nagyieknal)" - akkor meg pert kell indítani az elhelyezés/tartás megváltoztatásáért, mert ha a gyerek kb azonos időt van mindkét helyen, akkor senkitől se jár tartásdíj senkinek.
2017. okt. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire rossz neki anyukánál, te meg ennyire aggódsz miatta, akkor már rég be kellett volna adni a kérelmet a gyermekelhelyezés megváltoztatására. Már 14 éves korában is eldönthette volna, kinél akar lenni, nem hogy 17 évesen. Egyébként, ha a gyereknek 17 évesen dolgoznia kell, akkor nem hiszem, hogy olyan irtózatos összeget fizetsz. Az a minimum 15-20 ezer meg bőven a gyerekre van költve amennyiben van hol lakni, van mit ennie, vannak ruhái, van víz, gáz, villany, internet... Nem is írom tovább, mert már rég elfogyott az összeg. A gyt nem arra van, hogy Pistike elbulizza.
2017. okt. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Értem, te rinyálsz, milyen szar a gyereknek, de azért eszed ágában nem volt kérelmezni az újraelhelyezést.

SEMMIVEL nem vagy jobb, mint anyuka.

2017. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

17 évesen esti iskola és munka? gecc..

Nem sok támogatást kaphatott az életben.

2017. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!