Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a szüleitek kopogás nélkül jönnek be a szobátokba?

Figyelt kérdés
Amúgy se vagyunk túl jóban,ha szóvá teszem még nekik áll feljebb,hogy jóhogy nem kopognak a saját házukban.Nem vagyok már tizenéves,de még akkor se tartom szépnek.Az ajóval szemben közvetlenül oldalt ott van egy szekrény és előfordult már,hogy nyitva volt keresten valamit és valaki épp benyitott és az ajtó neki ütődött a szekrénynek.Na ilyenkor falra tudok mászni.

#illem #tisztelet #kultűra
2017. okt. 12. 15:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Azt hogy ezek finom jelek arra, hogy most már húzzál el tőlük.
2017. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Miért laksz náluk?


Szerintem már kisiskolás korban is illik kopogni a gyerek ajtaján, ez egyszerüem alapvetö dolog lenne mindenki részéröl (természetesen a gyerek is kopogjona szülök szobájánál).


De ha nálatok "nem-tizenéves" korodig nem szokták meg, akkor nem is fogják, ezért ilyenkor okosabb külön költözni.

2017. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Mindig kopogok mindenhol pedig a saját házam ,ha valakihez beugrok akkoris.
2017. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Utáltam. 19 lettem, elköltöztem. Problem solved.
2017. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
1-es: mindig igy csinálták én jobban örülnék ha eltudnék menni innen mint ők,de ha minden jól megy hamarosan eltudok menni.
2017. okt. 12. 15:34
 6/19 anonim válasza:
83%

Zárd be az ajtót. (Ha nincs kulcs/zár akkor cserélj zárat)


Mindent megold. Szerintem érthető,hogy szeretnél egy kis privátszférát,főleg felnőttként, ha meg ők nem tartják ezt tiszteletben, akkor ez semmivel se tiszteletlenebb válasz erre.


B megoldás: Költözés. Nyilván ezt könnyű mondani,mert drágább és sok szempontból kényelmetlenebb megoldás,de üdvözöllek a felnőttéválás rögös útján! :)


Sok sikert!

2017. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem élek szülőkkel, de anyukám sosem kopogott, mai napig sem teszi ha pár napot nálunk van..

Én meg gyerekem szobájába sem lépek be kopogás nélkül, és ő sem hozzánk :)

2017. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Én megoldottam ezt annó. Volt alaklom amikor roszkor jöttek be pl ép a párommal voltam, vagy öltöztem. Azóta mindig kopognak :) Mondjuk könnyű hozzá vágni a másiknak, hogy kölzözz el. Még ha 140 lenne a fizetése azzal sem lenne könnyű. Pláne ha csak 6
2017. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
szóval ha csak 60.000 az bérleti díj + a rezsi + tisztálkodó+mosó szer és akkor még enni is kellene valamit ja meg jön a fűtés is.
2017. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

Fizess lakbért nekik, és onnantól az a te szobád, azaz engedélyed nélkül senki nem léphet be. Ha már ennyire nem vagytok jó viszonyban.


Nálam pl sosem volt gond, hogy kopok-e valaki vagy nem.

Általában az ajtóm legalább résnyire nyitva van. Ha nincs, akkor "ne zavarjon senki". Bár ettől függetlenül hozzám is kopognak még nyitott ajtó mellett is, illetve én is kopogok mindenhol.

2017. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!