Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a lányom...

Mit tegyek, ha a lányom kellemetlen szagú?

Figyelt kérdés
A lányom kellemetlen izzadság szagú. Viszont nem merem neki megmondani, mert tudom, hogy nagyon megsértődne. szerintem nem nagyon használja az izzadásgátlóját. Szerintetek hogyan mondjam meg neki? Sajnos a férjem is büdös, de azt már megszoktam, és nem is szólhatnék érte, mert ő keresi a pénzt.

2017. okt. 16. 22:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Az egész bagázsnak mondd meg, hogy Drágáim, rohadt büdösek vagytok, a dezodor nem fürdőszobadísz.
2017. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

A büdös család

De jót nevettem így estére. 🤣🤣

2017. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
A férjed is büdös,de neki nem szólsz,mert ő keresi a pénzt, értem...pénzért mindent elnézünk,még akár az ágy végében is végezheti a nagy dolgát...gratulálok!
2017. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%

Miért kell rögtön támadni?


Ha te érzed, hogy a kislányod kicsit kellemetlenebb szagú, ha izzad akkor az a baj, hogy a társai is amiből kellemetlensége adódhat sajnos. Mindenképpen finoman kéne beszélned róla, de nem arról, hogy ő büdös, hanem hogy minden ember kicsit büdösebb, ha melege van ilyenkor nyugodtan használja az izzadság gátlóját

2017. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Ha te nem szólsz nekik,akkor majd mások fognak szólni.Es azt hiszem az kellemetlenebb lesz a lányodnak is.
2017. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
99%
Ha te nem mondod neki, majd előbb-utóbb az osztálytársai mondják, de ebben nem lesz sok köszönet.
2017. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha a férjemnek kellemetlen szaga van mert ledolgozott 10 órát kemény fizikai munkával alap , hogy készítem a cuccát a fürdőbe és mondom , hogy fürdés után ül asztalhoz , addig nem! De ez néha fordul elő mert magától megy zuhanyozni amint haza ér. Nem értem az olyan embereket akik büdösek és nem tesznek ellene. Azt ne mondja senki , hogy az ember a saját szagát nem érzi mert nem hiszem el. A lányodnak mond meg , hogy zuhany és dezodor mert egy nőnek nem illik büdösnek lennie. Ha te nem veszed kezelésbe majd kiközösítik és cikizni fogják , az mennyivel lesz jobb?!
2017. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
Ez a kérdés tetszett 😁 kicsit enyhítette a hétköznapok monotonitását 🎈
2017. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
98%
nem lehetséges, hogy simán nem hat a gátloszer? nekem több évig tartott találni olyat ami hat, de meg igy is szaglok kissé, hiába teszek meg ellene mindent.
2017. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
59%
LOOOL jót nevettem ezen most így estéreXDD
2017. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!