Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kellemetlen illatú a 2 és fél...

Kellemetlen illatú a 2 és fél éves lányom. Mit csinálhatnék még?

Figyelt kérdés
Minden nap fürdetem alaposan, illatosak a ruháink, mégis olyan furcsa alap illata van a bőrének, hogy egy kicsit visszataszít. Próbáltam már cserélgetni mosószert, baba tusfürdőt, de semmi változás. Teljesen tiszta környezetben él. Egy ideig inkább hintőporoztam, az bevált, de az mégsem megoldás. Másnak nincs ilyen "gondja"? Vajon mit próbálhatnék ki?
2011. jan. 18. 10:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Csak a gyerek büdös a ti testetek a ti ruháitok nem?

ugyértem egy lakásban laktok és akkor irreális hogy Ti nem vagytok rossz szagúak.


Nem lehet hogy csak terhes vagy és emiatt érzed furcsának?

más / férj- / nem érzi???

2011. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A mi bőrünk teljesen normál illatú, néha direkt szagolgatjuk egymást a párommal. Még sokszor meg is jegyzi, hogy én milyen jó illatú vagyok és én is meg szoktam neki jegyezni mert így is van.

Nem vagyok terhes, úgyhogy lövésem sincs.

Érdemes vajon ezért elmenni orvoshoz?

2011. jan. 18. 11:01
 3/18 A kérdező kommentje:

Ja és az apja is egyetért abban, hogy nem jó illatú a kicsi :(

(Mással nem igazán van mert messze lakunk a szülőktől.

2011. jan. 18. 11:02
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Érdemes gyermekorvosnak beszélni erről, mert anyagcserezavar is állhat a háttérben. Amúgy megszagolhatja a nagyszülő is, annyira messze csak nem laknak, hogy 2 év alatt ne látták volna párszor... a szüleim 160 km-re laknak, de min. 1-2 havonta találkozunk.

Nincs valami rejtett elutasítás a háttérben? Amúgy minden rendben van vele, jól kijöttök, nem okozott zavart az életetekben az érkezése?

2011. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

2000 km-re laknak, évente 1 hetet találkoznak.

Nem volt semmi gond, vártuk őt, szeretjük, babusgatjuk, testvért is tervezünk neki. Akkor lehet, hogy tényleg az a legjobb ha megnézetem, hátha valami más állhat a háttérben, minthogy szimplán ez az alap illata a bőrének.

2011. jan. 18. 11:09
 6/18 A kérdező kommentje:
Még talán ami hozzátartozhat az az, hogy nagyon izzadós. Hiába van tél és ráadom a melegebb cipőt, csurom vizes a lába.
2011. jan. 18. 11:11
 7/18 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes utánnanézni.


Remélem megoldódik a gond!

2011. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én is :(

Köszönöm, hogy írtatok, megerősítettetek abban, hogy meg kéne nézetni. Ha valakinek még van egyéb ötlete azt is szívesen várom.

2011. jan. 18. 11:13
 9/18 anonim ***** válasza:
2011. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 18. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!