Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők nem gondoltatok még...

Szülők nem gondoltatok még bele hogy nem magatoknak, hanem a világnak szülitek a gyermekeket?

Figyelt kérdés
Csináljon amit akar. Ha ő kukásautós akar lenni miért ne legyen az? nem magatokat kéne megvalósítani bennük. Jajj mi egyetemet végeztünk a gyerek is végezzen egyetemet, közbe nem az a vágya, és nem lenne dolga az hogy megfeleljen nektek. Csináljon úgy, éljen úgy ahogy szeretne, ha támogatásra van szüksége haza térhet, anyagilag is jó támogatni jogosítvány stb.. Az se jó ha még 30 évesen is az emlőn lóg. Anyuci akkor is hívogatja mert félti. Néha elgondolkozok hogy egyes szülők igazából még gyerekek.
2017. okt. 19. 15:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A megfelelési kényszer melegágya a pszichés betegségeknek.
2017. okt. 19. 15:46
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt. Ha ötöst hozol haza elmehetsz moziba, ha nem akkor otthon maradsz a sötét szobádban, esetleg még ordítunk is veled.
2017. okt. 19. 15:47
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez véleményem szerint nem nevelés hanem megfélemlítés.
2017. okt. 19. 15:47
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Aham, szóval pénzeljenek, de tanulnod ne kelljen, te azt csinálsz, amit akarsz, max. elbaxod, a szülők majd húzzanak ki a kakiból.
2017. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen mert, pont azzal baxod el ha korlátozod, vagy így megfélemlíted és ennek hatására sérülhet a személyisége ami ahhoz veszed hogy majd rád lesz szüksége hogy kihúzd a szarból.
2017. okt. 19. 15:54
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen ostoba kérdésre nem is érdemes válaszolni. Max 15 éves lehetsz.
2017. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Engem úgy neveltek ahogy leírtam a kérdésben és hát nem keresek rosszul, szerintem jó életem van.
2017. okt. 19. 15:55
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Vagyis le se sz..rtak, nem volt semmi követelmény, azt csináltál, amit csak akartál?:-)
2017. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Sőt, azt is el kell nézni, ha a gyerek négy évesekre gerjed, mert hát éljen úgy, ahogy akar. Vagy épp kukás, mert lusta volt tanulni és máshova nek vették fel. Tényleg, micsoda jövőkép! Büdös volt a tanulás, mi? Most meg azt hazudod magadnak, hogy neked baromi jó életed van a gyártósoron.
2017. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%

A megfélemlítés és a nevelés rohadtul nem ugyanaz.

Ha ő 16 évesen babázni akar, akkor had szüljön a nyakamra 4 gyereket, amit majd én eltartok, mert ő sosem tanult és a te példáddal élve elment kukásnak egy 5 számjegyű fizetésért? Mert neki ez az önmegvalósítás.

Nyilván elég szélsőséges példa, de lényeg szerintem átjön.

2017. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!