Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek/feleségek/élettársak!...

Férjek/feleségek/élettársak! Jártatok már úgy, hogy álmaitokban sem gondoltátok volna, de megtörtént a legrosszabb? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Konkrétan a megcsalás. Hogy eszetekbe sem jutott volna, hogy a házastársatok félrelép, akár folyamatos viszonyt fenntartva, akár egyszeri alkalomról legyen szó. Hogy minden működött, nem voltak gondok a házasságban, esetleg a szokásos viták, ami mindenki másnál, de a szexuális élet rendben volt stb. És mégis megtörtént, pedig eszetekbe sem jutott volna, hogy képes ilyenre a párotok?

Hogy derült ki aztán, és mi lett azután? Tapasztalatok érdekelnének!


2016. jan. 28. 11:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
En utolag tudtam meg, h a volt volegenyem megcsalt. Igaz, akkor sem volt ra bizonyitekom, csak utalo jelek, de akkor mar nem erdekelt. Egyebkent sem mukodott jol a kapcsolatunk es en szakitottam vele. Az utolso 1 evben mar szex is alig volt, ugyh sejthettem volna, h megcsal, de igazabol nem tudtam volna megmondani, h mikor, m a telefonjat mindig felvette, egyutt laktunk, nap kozben o is dolgozott, este pedig mindig otthon volt...De igy utolag mar nem is erdekel. A mostani baratnojet is megcsalja, pedig azzal elvileg nagy a harmonia. Egyszeruen vannak ilyen pasik, akik ha egyszer megteszik, akkor maskor is...
2016. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Voltak problémáink, de azt nem gondoltam, hogy megcsal. Egyszer meghallottam egy telefonbeszélgetést, ami nyilvánvalóvá tette. Szakítottunk.
2016. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
39%
A férjem nem is sejt semmit :D
2016. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
A feleségem nem is sejt semmit :D
2016. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Shai-Hulud ***** válasza:
89%
Sem a férjem, sem a feleségem nem is sejt semmit :D
2016. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%

Amióta csalom, minden happy.

Örül hogy nem csesztetem a szexszel, engem meg jóllakatnak máshol.

2016. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a szeretőm nem tudja, hogy vele csalom a feleségem. :D
2016. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%

ha én megkapom azt a szexmennyiséget ami nekem kell tőle akkor nem zavar

lehetőleg ne hozza haza

mivel én sem teszem :-)

2016. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%

A férjemet én csaltam meg, hosszabb távú szexkapcsolat volt, egyértelmű okok vezettek hozzá: a férjem nem nagyon szereti a szexet, kb. 3 havonta egy, illetve nagyon elfoglalt, sokszor napokig nem beszéltünk, rengeteget dolgozik. Tudja, hogy kavartam valakivel, azt is, hogy hosszabb ideig, elmondtam neki, megbocsájtott. Persze azóta is vannak gondok a szexszel, de azért többet próbálkozik, én pedig nem csalom meg, mindenesetre megértette, hogy hibázott és persze én is, de 2 évig próbálkoztam nála mindennel, hogy rávegyem a szexre, nem akarta, aztán jött olyan, akinek kedve volt hozzá.

A magán véleményem egyébként az, hogy engem már nem érdekel annyira a megcsalás, tudom miért csináltam, tudom, hogy az lett volna a korrekt, ha elhagyom és másik párt keresek, de én a férjemet szeretem, örülök, hogy mellette maradtam, a másik pasiba sosem voltam szerelmes, úgyhogy azt gondolom az én megoldásom volt a jobb, a jövőben egyébként nem szándékozom megcsalni, mert érzelmileg megterhelő, de ha megint bekattan és nem lesz semmi szex, akkor nem tudom mit fogok tenni. Ha ő csalna meg nem örülnék neki, de csak amiatt, mert én mindent megteszek az ágyban, jól nézek ki, folyton sportolok, soha nem utasítom vissza, így nem lenne érthető, ha megcsalna, de nem hagynám el egy ilyen dolog miatt, számomra már nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban, hogy hűség legyen, szexuális értelemben.

2016. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy a megcsalás komoly gond lenne nálunk, és jó eséllyel "válóok" (idézőjelesen, mert nem vagyunk házasok), de nem mindegy, mik az előzmények.


Én egyszerűen nem hiszem el, hogy sok év hűség után minden átmenet és probléma nélkül félrelépjen valaki úgy, hogy az ne tűnjön fel a partnerének. Voltam már megcsalt fél, és azért végig ott motoszkált valami, hiába nem voltam és vagyok bizalmatlan....

2016. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!