Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám azért szidott le mert...

Apám azért szidott le mert vettem magamnak egy rózsaszín inget? 17/f

Figyelt kérdés
Vettem pár cuccot magamnak, mikor felhúztam az inget suliba, leott. Olyanokat mondott hogy azért neveltelek hogy a fiúknak tetszél, meg ilyen baromságokat. Miköze a melegség a rózsaszín inghez?
2017. szept. 27. 18:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
62%
Semmi köze, én is vettem a páromnak rózsaszinü inget, eleinte tiltakozott,hogy felvegye, aztán rongyosra hordta, de nagyon világos pasztel szinü rózsaszinü ing volt.
2017. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
71%

Mert apád ahhoz a generációhoz tartozik, amikor még csak a nők és a meleg férfiak hordtak rózsaszínt.

Nyomj a kezébe egy divatlapot, vagy ültesd a gép elé és mutasd meg neki, hogy ez ma már nem így van!

2017. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
Az én férjem is hordott rózsaszín inget, amíg élt. Szőke haja volt, és nagyon jól állt neki. Ő a feketében nézett ki hülyén.
2017. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%
Nekem van olyan idősebb tanárom aki hordott rózsaszín inget
2017. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
20%
Igaza van! Egy férfi legyen férfi!Az a baj hogy sok fiatal azt hiszi ha ugy öltözködik mint eggyes hires pl justin bieber. Akkor az a normális! Pedig kúr*ára nem!
2017. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

19:23


Mert a ruha tesz valakit férfiassá?Szerintem nem,hanem maga a kinézet és az élet felfogása.

2017. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Alain Delon ***** válasza:
67%
roy jones: Azért azzal tisztában vagy, hogy a a magassarkú cipőt a nők a férfiakttól vették át?
2017. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%
Primitív ember, aki szerint egy adott szín fiús vagy lányos. Én apum elmúlt 40, sportos testű heteró férfi, mégis felvesz rózsaszín inget. Nem a bugyi vagy sorkiemelő rózsaszínt, hanem egy szolidabb árnyalatát. Soha nem nézte senki melegnek ezért, lehet mert nem Magyarországon élünk, ami minden téren elmaradott ország. Na jó, korrupcióban élmezőnyben van. Ennyi erővel fél Kína meleg, mert ott nagy divat a piros és a rózsaszín férfiaknak is. A szerencse színének tartják. Aki meleg, az lehet pl. fekete rocker vagy katonai ruhában is meleg. Ez tapasztalat. Van meleg haverom.
2017. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
62%
A te penzedbol vetted. Az egvilagon semmi koze sincs hozza
2017. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%

Valóban a rózsaszín ing nem túl férfias, de elég nagy divat lett, ráadásul a fakóbb rózsaszín valakinek kifejezetten jól áll.

Nekem apám 55 évesen hordott ilyen inget, pusztán azért mert eredetileg piros ing volt, de a mosásnál kifakult valamiért, és annyira szerette azt az inget hogy csak azért is hordta, és jól állt neki, tehát nem buz..is szín, csak sokszor inkább nem előnyös egy férfinak.

Én például semmi pénzért nem vennék fel ilyen színű ruhákat, ahogyan sárgát sem mert irritál ha rajtam van, ráadásul a barátnőmmel egy esküvőre voltunk hivatalosak. Ő koszorúslány volt és volt nekik csináltatva amolyan lazacszínű ruha, és ugye az volt ott "megbeszélve" hogy a koszorúslányok párjai is öltözzenek hasonlóan, rám akarta tukmálni a lazacszínű inget nyakkendővel, én meg mondtam hogy nem fogom felvenni, ahogyan egyik pasi sem vette fel, végül maradtam egy bordó ingnél lazacszínű nyakkendővel... ami baromi hülyén nézett ki, iszonyatosan pocsékul néztem ki.

2017. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!