Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szoktatok vinni szüleit...

Ti mit szoktatok vinni szüleiteknek, ha mentek haza látogatóba?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán szoktatok valamit vinni? Nekem már nincs ötletem, hogy mit vigyek :/ olyanoktól várok választ akik,messze laknak és ritkán mennek haza ;) 24L
2017. okt. 26. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Svájci csokit és sajtokat. :)
2017. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit szeretnek:-) Én általában különlegesebb fűszereket, alapanyagokat, kedvenc csokijukat és kávéjukat viszem.
2017. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak mákosrétest szoktam mert az a kedvence. ☺
2017. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
A szennyest :D
2017. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Magunkat...anyósomék laknak messze Ha valamit meglátok amíg nem találkozunk, megveszem és viszem.. De sosem várnak el semmi. Férjem semmit nem vinne ha én nem készülnék.... Van h a kertből valamit, mert nekik nincs
2017. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezem, hogy mire van szükségük és igyekszem azt beszerezni. :)
2017. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Olyan sört, amit otthon nem lehet kapni, vagy drága. Ezeket Franciaországban veszem sokkal olcsóbban. Vagy pl. viszek most nekik Olaszországból Limonchello-t. Az ilyesmit szeretik. Esetleg még bor. Tárgyakat nem viszek, van elég lom.
2017. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem viszek semmit.
2017. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Öleld meg őket nagy szeretettel, és ha szereted őket, akkor meséld el neki, mennyire szereted őket és mennyi mindent kaptál tőlük az életben már. Légy hálás értük, ez fog a legjobban esni nekik. Bármi apróságot vihetsz, de nem ez a lényeg!
2017. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!