Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el szüleimnek...

Hogyan mondjam el szüleimnek hogy van barátom?

Figyelt kérdés

Szüleim arról tudnak hogy facebookon sokat beszélek azzal a sráccal de egy a baj hogy ők a srácot nem ismerik és nagyon féltenek engem. Azt mondják mindig hogy idegenekkel ne barátkozzam de ajj..

15 kmre lakik tőlem a srác. Azt mondta nekem hogy majd be akar mutatkozni a szüleimnek. Csak nem tudom hogy anyáéknak mi lenne a reakciójuk hogy úgymond egy idegennel jöttem össze..😭

Ő 15 éves, én 14.



2017. nov. 4. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Először egy kevés agyat növessz, aztán pasizz. Még a kategóriát se sikerült eltalálnod.
2017. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Egy 15 km-es diákjegy 155 Ft.
2017. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%

Ez nyilván kategória tévesztés lesz, ha a közlekedésnél van!

De ha a 15 km a téma, akkor inkább benzinest válasszatok, mint dieselt! :D

Ha tömegközlekedés, akkor meg busz lesz a nyerő!

2017. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Anyu, apu, van barátom.
2017. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Üljetek fel a szüleiddel egy buszra, a pasif meg vezesse a buszt, és induljatok egy szakadék felé, közben kérdezd meg őket, elfogadják e hogy a pasid vagy sem... :D
2017. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Hát így, ahogy leírtad. Anyu, apu, a srác, akivel beszélgetni szoktam a fb-on, szeretne eljönni személyes is megismerni és nektek bemutatkozni.
2017. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Azért nyugtass meg hogy nem csak facebook-ról ismered ezt a fiút hanem a való életben is találkoztatok már párszor :) Ha még nem, akkor bár tudom hogy téged ez zavar, de talán jogos a félelmük, ki tudja ki van a képernyő másik oldalán. Ez esetben először egy forgalmas helyen, világosban találkozzatok. Fiatal vagy még, vigyázz magadra!

Másfelől a kérdésedre a válasz...hát erre nincs semmi különös recept szerintem :) Nem tudom milyen viszonyban vagy a szüleiddel, de ha jóban vagytok, szoktatok beszélgetni tényleg csak egyszerűen mond el, hogy van ez a srác és tetszik neked és még be is szeretne nekik mutatkozni. Azért szerintem ez nagy szó, főleg a mai fiataloktól :) Hogy pontosan mit fognak reagálni a szüleid, azt mi nem tudhatjuk.

Sok sikert!

20 éves lány

2017. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!