Mit tegyünk anyánkal?

Figyelt kérdés
Ràszokott a gaminator nevü mobilos jàtékra. Ezzel nem is lenne gond, sokan jatszanak vele. Csakhogy egy véletlen folyaman ràjöttem hogy pàr honap alatt több mint 300ezer ftert vàsàrolt krediteket. Apu nem tudja, sokat dolgozik nyugdij mellett is. Anyànk otthon ül és azt a szart nyomja. Hogy àllitsuk le? Ha mondanank neki hogy hagyja abba annyi lenne a vàlasza hogy semmi közünk hozzá. De ez nala mar szenvedély. Valahogy le kell àllitani.
2017. nov. 6. 16:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igazabol sehova nem jàr, boltba is havonta 2x esetleg. A mindennapokban apu jàr munka utàn, listával meg ft-ra kiszàmolt pénzel.
2017. nov. 6. 17:07
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért mozdítsátok ki- együtt menjetek egy elérhető művelődésházba. Naponta száz program van.
2017. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hàt azért itt a kis vàrosban ez nem igy van, de biztosan talalna elfoglaltsagot ha lerakna a telefont...
2017. nov. 6. 17:13
 14/19 anonim ***** válasza:
nézz utána - a műv. házban mi van, és EGYÜTT menjetek el - ki kell szakítani ebből a pazarló függőségből. Mielőbb!
2017. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%

1. A gaminatorban nem lehet emelt díjas sms-el vásárolni. Mivel android, ezért hozzákapcsolt bankkártya szükséges.

2. Ne mondd már, hogy 300ezres hiányt apád nem vesz észre, mikor a boltba is kiszámolt pénzzel megy...


Ez kamu.

2017. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem emeltdijas smssel fizet, hanem a magyar telekommal, feltöktőkartyàs univerzalis egyenleggel. Sajnos nem kamu. Pont ezert nem veszi eszre, mert fogalma sincs rola mennyi pénz van a hàznàl, vagy anyàm hova teszi azt amit nem ő költ el a boltba. Ilyen nyugtàkat talaltam az emailjében. [link]
2017. nov. 6. 17:58
 17/19 anonim ***** válasza:
Es hogy kerulsz be te mas email fiokjaba?
2017. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem semmi anyád van. Hát, végülis az ő pénze...

Sok örökségre ne számíts, még a lakását is el fogja játszani. Édesapádat mentsd, amíg még lehet, ő legalább jó ember, nem ezt érdemli. Beszéld rá a költözésre, külön kassza, el is adhatnák a lakást, aztán fele-fele, menjenek inkább külön. Jobb nőt érdemel, mint anyád.

2017. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
17es. Ugy hogy én csinàltam neki, es par napja megkert rà hogy nézzek meg neki valamit. Ő bele se tud lépni. Gondolom nem tudott a visszaigazolo emailekrol.
2017. nov. 7. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!