Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya azzal fenyegetőzik, hogy...

Anya azzal fenyegetőzik, hogy elhagyja apát, engem és a húgomat. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Nem szeret ő engem és a testvéremet, és apát is csak a pénze miatt választotta. De már nem olyan gazdag, mint régen...


Ő 38 éves, apa 40. Én 16, a húgom meg 14.



2016. szept. 29. 15:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Menjen! Ne hagyjátok magatokat zsarolni.
2016. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen embert nem is érdemes megtartani.
2016. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha menni akar menjen. Ha nem szeret titeket, akkor kár visszatartani.
2016. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Mit tegyetek?

Segítsetek neki a ruháit összepakolni.

Apukád meg segítsen neki az ajtóig/kapuig kicipelni.

2016. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Apukád helyében még seggbe is rúgnám kifelé. Az ilyen ezt érdemli. Biztos nem pakolnék össze neki vagy cipelném le a cuccait. Legfeljebb az ablakon kidobálnám.
2016. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
17%

Milyen szomorú, hogy elég egy idegen pár szava, aki azt mond amit akar és máris pálca van törve egy anya feje felett.

Engem érdekel, hogy ezek a vádak miben nyilvánulnak meg? Mert ezek már kimerítik a rágalmazás fogalmát is. Csak őszintén kérdező, csak őszintén.

2016. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

#6

Nem értlek 6-os!

Ez egy fórum, ahol egy ismeretlen kérdező, ismeretlen anyjáról van szó.

Nem az a dolgunk, hogy nyomozgassunk, hanem egy feltett kérdésre válaszoljunk, képességeink és habitusunk szerint.

Ennyi!

Egyébként vannak ilyen anyák, az enyém is ilyen volt.

Mégis "alanyi jogon" imádtuk a húgommal és soha nem fogom elfelejteni azt a jeges rémületet, amit akkor éreztem, amikor bejelentette, hogy lelép és minket otthagy.

Én 10 voltam, a húgom 6 éves, az egész életünkre kihatott.

Ezért mondom én is azt, hogy menjen, mielőtt még több kárt csinál ...

2016. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Röhögjétek pofán és mondjátok neki h azzal csak jót tenni, sőt mennyen is. Ez már nem választás kérdése.. mennyen! Ma.
2016. szept. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Mondd neki, hogy nyugodtan menjen, de még ma, nehogy holnapra meggondolja magát.

Egyébként az ilyen hisztis nők SOHA nem teszik meg, amivel fenyegetődznek. Az más kérdés, hogy éveken át ezt hallgatni nagyon rossz.

2016. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyen, akkor hadd menjen. A mienk is elment. Na és? Tök jól elvoltunk apuval. Aki nem akar maradni, azt kár erőltetni. Főleg ha mondod, hogy nem is szeret titeket, akkor meg pláne minek szenvedjen mindenki...
2016. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!