Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális-e hogyha egy lány...

Normális-e hogyha egy lány elveszti az édesapját aki egyáltalán nem volt öreg (kb 50 éves lehetett), és ezután sokkal jobban kinyílt, sokkal vidámabb lett utána?

Figyelt kérdés
Egy nagyon családcentrikus lányról van szó, aki élt halt a családjáért, és sokszor volt rossz kedve, nem volt az a mindennap képet feltöltő lány, de édesapja halála után, így az instagram és facebook képei alapján szószerint kinyílt a világ, boldogabbnál boldogabb képeket posztol a hugával együtt, nem voltak valami gazdagok, de az apja halála után elég fényűzően él. A barátjával szinte minden hétvégén pakolják ki, hogy milyen 4-5 csillagos szállodákban voltak, pezsgőt kortyolgatnak, önelégült arccal ülnek a medencébe. Nagyon megváltozott ez a lány ismerősöm, és nem hinném, hogy ez normális lenne. Arról már többször hallottam, hogy egy nagyon idős embert egy másik családtagnak gondoznia kellett, és miután sajnálatos módon elhunyt az illető, a családtagja aki gondozta felszabadult, tudott menni ide-oda, neki is több ideje lett képeket csinálnia magáról és stb, de ez az utóbbi eset egy 65 éves nővel történt meg, és szegény férje tényleg nagyon beteg volt már, így az nekem érthetőbb, ez viszont egyáltalán nem.
2017. nov. 6. 23:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Ja igen, az amúgy elég nagy megkönnyebbülés lehetett, hogy végre nem kell egy alkeszt kerülgetnie a házban. Addig meg ugye meg kell játszani, hogy mekkora jó család, mert a család azt mondja. Lehet, hogy addig ilyen csendes, rendes, nem túl harsány jókislánynak tűnt, pedig csak szimplán nem volt őszinte a mosolya. És már nem azért, de hadd költsön az örökségéből... egy alkesz apában kb. ez az egyetlen haszon :(.
2017. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó válaszoló, nem volt megjátszva a részéről, ő tényleg ilyen volt, kb 4-5 éven keresztül voltunk legjobb barátnők, mindent elmondott nekem, és imádta az édesapját. Én sosem láttam őt inni, és sosem történt olyan, hogy mondjuk az édesapa megütötte volna őket, vagy hangos viták, ilyen nem volt tudtommal. Ezért lepett meg ez az egész dolog, hogy most már így nem érdekli a dolog, és sokkal felszabadultabb lett, és olyan lány mint akiket azelőtt mi beszéltünk ki, hogy milyen ostobák, milyen elkényeztettetek, minden nap új kép stb..
2017. nov. 7. 15:33
 13/14 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, még a legjobb barátnőmnek sem teregettem ki soha a szennyest, pedig 10 éven keresztül össze voltunk nőve. A családi dolgok nem rá tartoztak.
2017. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én ezt nagyon jól tudom, én sem mondtam el komplikáltabb családi dolgokat egy barátnőmnek sem, mert ezek egyszerűen nem tartoznak rá. Azonban ez a volt legjobb barátnőm feltétlenül megbízott bennem, és szinte mindent elmondott, persze tudom van amit nem, de ez inkább a kisebb dolgokra volt jellemző, minden nagyobb dolgot megosztott velem.
2017. nov. 7. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!