Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Üdv mindenkinek! A kérdésem a...

Üdv mindenkinek! A kérdésem a következő lenne, szerintetek tényleg nem normális vagy tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés
édesapám 12 éve rendszeresen iszik de csak édesanyám távollétében,mikor elmondjuk neki azt állitják hazudunk ,rettenetesen agressziv és ilyen állapotban vezet nem a normális sebességgel,a házunk büzlik a macskahugyszagtol,tiszta macskaször,a macskákkal alszik,a szobákban hideg van mert az ajtoknak zárva kell lennie a macskák miatt ,a napi 12 óra hangos nyávogásrol nem is beszélve de ezt édesapám kíséri ,de a lényeg : van egy 4 éves kislányom ,a feleségem elmenekült a kislányt is hátrahagyva ,a gyerek sir mert az édesapám feszt üvölt,kötekszik vele ,a macskák miatt is,például nem mehet a konyhába ha a macskák esznek ,nem játszhat a macskákkal ,édesapám a macskákkal is alszik,ma már teljesen kiborultam a 12év agresszió(régebben bántalmazás is) miatt de föleg amit a kislányommal müvelnek,mondtam h döntsenek vagy a macskák vagy én meg a gyerek,az édesapám nevet hogy hülye vagyok ,szerintetek a leirtak szerint teljesen normális hogy kibuktam vagy tényleg hülye vagyok ?
2017. nov. 8. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy hülye, mert hagytad, hogy idáig fajuljanak a dolgok! Miért nem költöztetek el még idôben? A gyerek anyja is megéri a pénzét, amiért a gyerek nélkül lelépett!!
2017. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez még kérdés?😨 ott hagynám a bús p*csába, de komolyan...még ő válasszon? A szívem szakad meg a pici lányodért, hogy ebben kell miattad élnie, mert te képtelen vagy lépni...melyik világban normális ez? Vicc, hogy ezt a kérdést fel kell tenned...te sem lehetsz vmi normális! Egy alkoholistát nem fogsz meggyőzni, hogy amit csinál az nem normális😕 minél hamarabb lépjetek onnan, ha tudtok, mert tönkre teszi a lányod gyerekkorát, tényleg így akartok élni?
2017. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van macskám, de nincs macskaszőr, és nincs vizeletszag, mert napi szinten takarítok, porszívózok. Ha nálatok kosz van és pisiszag az a rendetlenség miatt van, mert senki nem takarít. Én ha kis gyerekkel élnék ilyen helyen, már a gyerekem miatt is takarítanék.

Amúgy a kérdés az, hogy ki lakik kinél? Te laksz a szüleid házában vagy ők laknak a te házadban? Ha az előbbi akkor tessék új otthont keresni ahol a gyermekedet szépen feltudod nevelni.

2017. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye kamu?
2017. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

" a feleségem elmenekült a kislányt is hátrahagyva"


Na szép! Én gyerekestől menekültem volna. Te meg jó nagy marha vagy, hogy még ott élsz, ha neked mindegy is, de a gyerekednek normális körülményeket kellene biztosítanod.

2017. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen kisgyerek, ilyen szülőkkel...

Hát miért nem költözöl el végre? A gyerekeddel együtt?

A feleséged is szép kis anya lehet, ha a gyereked otthagyta... azt mondjuk nem csodálom, hogy elmenekült, de gyerekestől kellett volna.

2017. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind őrültek vagytok. Térj észhez, fogd a kislányt és lépj le. Gondolom az anyuka nem csak apád miatt lépett le, hanem miattad is. Tényleg nem ertem miert nem vitte a gyereket is. Nem hagytad? Hàny éves vagy, hogy apadtól függsz?
2017. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tényleg hülye vagy!

Nem is kicsi.


Döntsenek, vagy a macskák vagy te????

Ez még kérdés? Mi az any@dért vagy még ott?

Inkább hagytad, h a feleséged meneküljön, apropó, nyilatkozz már, h miért hagyta hátra ilyen helyen a gyerekét? Ugye nem az van, hogy nem hagytad elvinni?

Bár, mondjuk én semmilyen esetben nem hagytam volna nálatok, ha nem tudom máshogy, akkor sutyiban lelépek, te meg maradj otthon apádékkal meg a macskákkal a húgyszagú házban.

Szegény kicsi gyerek, megàll az eszem!

És még megkèrded, normális-e az életetek......

2017. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hülye vagy.

Tudod, normális ember először a saját lábára áll, aztán házasodik meg és pláne vállal gyereket.

Az apád elmebeteg, kezelésre szorulna. Elég gáz, ha ez nem teljesen egyértelmű neked.

2017. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el.
2017. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!