Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm (27éves) még otthon...

Gabesz333 kérdése:

Barátnőm (27éves) még otthon lakik szüleivel és húgával (23éves). Mindenkinek külön szobája van. De sokszor átmennek egymáshoz és együtt alszanak. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez fura és ha valahogy szóba jön. Akkor még engem néz hülyének és basz le hogy mért nem értem meg. Nektek mi a véleményetek erről?
2012. okt. 28. 12:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem elég fura, már eleve az is, hogy otthon lakik ennyi idősen.
2012. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy otthon lakik ennyi idősen nem fura.

Ha nekik ez nem gáz, minek szólsz bele?

2012. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem normális, hogy ilyen idős korukban otthon laknak, csak hát a jelen gazdasági helyzet miatt, lehet nekik így jobb. Sokkal jobban meg tudnak élni 4 fizetésből, mintha egyedül költözne el egy albérletbe például. A másik, hogy együtt alszanak egy szobába, az arra utal, hogy jó a kapcsolatuk és szeretik egymást. 20\L
2012. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%

"hogy együtt alszanak egy szobába, az arra utal, hogy jó a kapcsolatuk és szeretik egymást."


Hú, Sherlock, ez aztán a forró nyom!

2012. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
Kedves 4. válaszoló! :) A kedves kérdező kérdezte, ha tudta volna, hogy azért mert szeretik egymást, akkor nem kérdezte volna meg!
2012. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%
Aludj sűrűbben a barátnődnél, és akkor majd biztos nem alszik a húgával.
2012. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Most mit változtat a barátnőddel való kapcsolatodon az, h mi hogy látjuk a helyzetet? :D Szeresd így is, vagy még jobban, vagy hagyd el, mert neked ez nem fér bele egy normális kapcsolatba.
2012. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%
Hallgass a szívedre!
2012. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak alszanak, akkor mi nem normális neked és másoknak? Én is ismerek olyat, hogy a csaj huga még 28 évesen is a pár évvel idősebb nővérével aludt egy ágyban időnként. Megnyugtatóbb volt neki, mikor nem a pasijával aludt, akkor is volt mellette valaki. A nők amúgy is félősebbek. Több ismerősöm is van, aki fél pl. viharban(bent a házban).

Szóval a 28 éves csaj ma már 30, és már nem a nővérével lakik egy lakásban, hanem már neki is külön lakása van a pasijával is összeházasodott. És normális ember.

2012. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Normális. Biztos nagyon jó a kapcsolatuk, szeretnek egymás közelében lenni, beszélgetni elalvás előtt. Felesleges ebből ügyet csinálni.
2012. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!