Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szól bele anyám, hogy...

Miért szól bele anyám, hogy ideje lenne képeket kiraknod Facebookra?

Figyelt kérdés

Régebben tudta a jelszavamat, és kérdezés nélkül azt likeolgatott, amit csak akart. Ritkán írogatott a nevemben. Végre, amikor jóval idősebb lettem, akkor sikerült megváltoztatnom a jelszavamat. Eddig ez normális szerintetek?

Ti szülők csináltatok már ilyet a gyereketekkel?

Hozzá teszem, hogy a naplóimba is bele nézeget. Már el megy a kedvem az egész írástól, hiába szólok rá, hogy ez egy privát dolog. Azután ő kapja fel a vizet, mert a lánya vagyok. Nem iszok, nem cigizek, nincs rossz magaviseletem... általában szót fogadok.


Mostanában nézegeti a hozzászólásaimat, hogy mikor kit dicsérek meg stb...

Nagyon nem vagyok aktív a Facebookon és nagyon ritkán dobok ki képet az idővonalomra. Kényszeríteni is szokott, hogy ezt meg azt muszáj kiraknom. Hamarosan hazajön (külföldön dolgozik) és még nagyobb kontrollban érezni fogom magam. :( Nagyon kikészít.

Szóval miért csinálja ezt és mit tegyek ez ellen? Normális szülők válaszát várom.


Ami még fontos, hogy az internetes barátaimat is titokban tartom előtte, mert régebben 2 nagyon jó barátnőmtől is eltiltott. Skypeolni sem merek senkivel.

16/L



2017. nov. 11. 17:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%
szia 14f vagyok. velem is gyakran ez van. mondd meg kedvesen, tisztelettudóan, hogy neked is kell privátszféra. És mondd el, hogy ez neked rosszul esik... :/ nincs több ötletem
2017. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
67%
Lehet csak nagyon félti a lányát. De az nem normális, hogy kényszerít a képeid megosztására. Ilyen nincs.
2017. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy fb függő, és ez önmagában nem normális dolog, pláne nem egy szülőtől.
2017. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már van ilyen ^~^
2017. nov. 11. 17:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért szeretné,hogy a képeidet kirakd a facera,mi a célja vele?Az meg,hogy a naplódat olvassa, ez tényleg szemtelenség.
2017. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mert nagyon jól sikerült, szép képek. Ezt mondta egyszer. + lássa mindenki, hogy milyen helyeken vagyok.

De ez nekem nagyon kellemetlen.

Ja.. a napló meg ilyen... nagyon rossz érzés fog el.

2017. nov. 11. 17:21
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Tehát dicsekedni akar, tedd azt amit te jónak látsz,ugy látom okosabb vagy az anyudnál.
2017. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kozold vele, hogy az a te profilod, azt csinalsz rajta amit akarsz.

A sajat hulyesegeire meg ott az ove.

Lehet nyomatekosan is, nem kell finomkodni, mert tul eroszakos ahhoz.

2017. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Be tudod állítani, hogy ki mit lásson. Anyádat rakd egy külön csoportba és ne osszd meg vele, amit nem akarsz és megosztod csak vele, amit ő akar látni.
2017. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

10es válaszolónak:

Ha lenne annyi erőd, hogy végig olvasd azt a nyamvatt "rövidke" szöveget, akkor nem írnád ezt. ^^ Nem vagyok függő. Facebookon BIZTOS, hogy nem.

2017. nov. 11. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!