Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert hozzak fol folyamatosan...

Miert hozzak fol folyamatosan a szuleim, ha feltoltok egy kepet a facebookra?

Figyelt kérdés

22 vagyok, nagyon ritkan teszek fel kepet a facebookra, evente 3-4 kepet. Multkor elmentunk valahova, es elotte csinaltam egy selfie-t. Semmi extra, az arcom, termeszetes mosoly, szinte semmi smink, abszolut nem provokativ kep, foleg, hogy blezer volt rajtam, meg bluz.

Feltettem a kepet facebookra, erre jon apam, hogy minek teszek en annyi kepet fol a facebookra... es tarsai.

Osszesen 12 kepem van fenn, most ez olyan nagy katasztrofa?


2015. jún. 23. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Tiltsd le hogy ok lathassak es kesz
2015. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne torodj vele! A szulok mar csak ilyenek! En 32 eves vagyok, mar ferjnel es van 2 gyerekem es anyam a mai napig elmondja a velemenyet, ha szamara nem tetszo kepet teszek fel Facebookra :D En meg ilyenkor mindig elmagyarazom neki, h felnott ember vagyok es ez az en dolgom. en sem ertek egyet sokmindennel, amit o csinal, de nem szolok bele a dolgaiba...ennyi :D
2015. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le apád és majd nem pattog
2015. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell letiltani sem, csak mielőtt felteszel egy képet, állítsd be, hogy a szüleid ne lássák.

Egyébként nincs igazuk, de szerintem te is tudod, mint ahogy azt is, hogy 12 kép, az egyáltalán nem sok.

2015. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Es hogy lehet letiltani azt, hogy csak ok ne lassak?
2015. jún. 23. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy csoportokat hozol létre, és csak bizonyos csoportokkal osztod meg a fotót és egyéb dolgokat.
2015. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy a feltöltött képnél külön beállítod, hogy kik számára ne legyen látható. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni, de ha megnézed posztolás előtt, hogy milyen beállítások vannak, meg fogod találni. Nekem inkább az a fura, hogy eddig te nem is korlátoztad a láthatóságot semmilyen módon?
2015. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De, minden ugy van beallitva, hogy csak a barataim lathatjak,
2015. jún. 23. 19:21
 9/10 anonim ***** válasza:
De a szüleid is a barátlistán vannak, mint mindenki, aki ismerősöd. CSOPORTOKAT hozz létre.
2015. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor feltöltesz egy képet, a kék küldés gomb mellett ott van bal oldalt a beállítás, neked valószínūleg azt mutatja, hogy "Ismerõsök".

Erre kattints rá, legalul lesz, hogy "további lehetõségek". Erre kattintva pedig kiválasztod azt, hogy "Egyéni".

Itt már lárni fogod, be tudod állítani azokat a személyeket, akik számára nem lesz látható az adott fotó, vagy bármilyen megosztás. Így nem kell csoportot sem létrehoznod.

2015. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!