Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik szülei nem tudják, hogy már nem szűz?

Figyelt kérdés

Nincs lelkiismeret furdalásotok miatta ? Én 18 múltam mikor elvesztettem, szüleim tiltottak minden pasitól, viszont valóban rosszul döntöttem ,sokat szenvedtem. Bár a fiú átvert, de a legnagyobb bajom a lelkifurdalás volt amit éreztem ,és néha mai napig érzek a szüleim felé. Azóta is képtelen vagyok sajnos férfiakra ránézni.

23N


2017. nov. 13. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a szüleid felé ne legyen lelkiismeret furdalásod. A szerelmi életed a tiéd és csak te dönthetsz a tested felett. Az, hogy rossz döntést hoztál dolgozd fel magadban és lépj tovább.
2017. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kaszta válasza:
48%
Ne legyen lelkiismeret furdalasod azert mert lefekudtel valakivel. Bizonyára szerelemből tetted és már elég érett fejjel gondolkoztal nem pedig kamasz kölyök módjára. Tudom hogy ez nem nyugtat meg de én 14 évesen vesztettem el a szuzesegemet akivel mai napig eggyut vagyok és ennek már 4 és fél éve. Ne foglalkozz azzal hogy mit gondolnak rólad. Az a fontos hogy te mit gondolsz magadról. 17L
2017. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Ezért nem kellene éretlenül, kamaszként szexelni... :/ Sajnálom, hogy nem gondolkodtál előre, rossz érzés lehet. Viszont, a szüleid miatt ne érezd rosszul magad, ez a dolog rád tartozik, főleg most, 3 évesen.
2017. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
23*
2017. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

Én anyukámnak elmondtam. Persze nem rögtön utána. Csak sokat beszélgettünk mindig is, és bármit elmondhattam neki, úgyhogy amikor szóba jött, akkor elmondtam. Nem volt okom letagadni. Apukámnak viszont sose mondtam, mert vele sose beszélgettünk ilyenekről. Nem volt lelkiismeret furdalásom miatta. Ez nem olyan, amit bárkinek is be kéne jelenteni. :)

Szerintem már elég idős vagy, nem vagy gyerek, és nem is most történt. Kár ezen már keseregni. Mindenkit átvernek, főleg fiatalabb korban, amikor még naivabb. Nem vagy ezzel egyedül. Ne keseregj ilyen régi dolgokon.

2017. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem voltam éretlen kamasz, most ez olyan dolog ,hogy másokat is átvernek legyen 25,30 éves stb.

Ha 36 évesen vesztem el is átverhetnek. Majdnem egy évet várt a fiú rám, honnan tudhattam volna ,hogy átfog verni. Persze igaz igaz, rosszul döntöttem, de az rosszul esik amikor ilyeneket írnak, hogy éretlen kamaszként nem kellett volna szexelnem, amikor majdnem 19 voltam, és nem is egyből bújtam vele ágyba :(

2017. nov. 13. 21:31
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Meg kellett volna gondolni én nem megyek bele hogy helyeslem e de a lényeg az hogy nagyon régen volt és ideje elfelejteni.
2017. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
De mi az hogy atvert?
2017. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

Érdekes, engem nem tudott senki sem átverni, mert godolkodtam, pláne 18 évesen :D


Aki lazán szétteszi, ha a fiú rámosolyog, azt valahogy nem tudom sajnálni.

2017. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
6: És akkor mi van? Átvert. Ennyi. Elmúlott. Nem lehet már visszacsinálni. Eltelt 5 év. Ne izélj már ezen.
2017. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!