Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is vannak ilyen régimódi szülei? Hogyan lehetett velük megértetni, hogy szeretnék együtt aludni és nemsokára lefeküdni a barátommal?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, a barátom pedig 25. Tudom, hogy viszonylag nagy a korkülönbség, de már lassan egy éve együtt vagyunk és működik a kapcsolatunk. A szüleim viszont ezt nem igazán fogják fel. Pontosabban azt nem, hogy még nem feküdtünk le, mert szerintük minden ennyi idős pasi csak a szexre megy. Én ezt úgy gondolom, hogy a fiatalabbak eszében többet jár a szex, de ezt ők nem tudják felfogni. Orál már volt és eljutottunk odáig is, hogy megujjazott, de még nem szerettem volna szexelni, mert félek tőle. Nem tudom miért, csak félek, de a barátom nem is nyaggat, azt mondta, hogy tud rám várni. A szüleim háborognak, ha együtt alszunk (bár már ez kevésbé érdekel) Arra lennék kíváncsi, hogy olyan szülőknek, akikkel képtelenség beszélni a szexualitásról, hogyan lehetne azt megérteni, hogy a párom semmi olyat nem tesz amit én nem akarok? De szeretnék már vele lefeküdni? Semmi gondjuk vele, ha együtt vagyunk és ők is mellettünk vannak (mondjuk grillezünk a kertben) de azt nem viselik el, hogy lefeküdjünk. Másnak is vannak ilyen "régimódi" szülei? Hogyan oldottátok meg a helyzetet?

2012. júl. 31. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen már engedniük kellene.. te jó ég, beszélj velük erről sokszor, csak megértik!
2012. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyszerüen féltenek. Ülj le anyuddal, mondd el ezt neki is ( az orált és az újjazásd hagyd ki)és mondd el h tisztában vagy hogyan kell védekezni (remélem tisztában vagy vele) értesd meg vele, h egyenlőre még nem karsz sexet komolyan a sráccal és kérd meg h meséljen arról h ő mikor vesztette el.
2012. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell az orrukra kötni, és kész.
2012. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen, tisztában vagyok a védekezéssel, meg mindennel. nőgyógyásznál is voltam már, fogamzásgátlóm is van, de anyám erről sem tud. amikor felhozom a témát, akkor folyamatosan leint, hogy ráérek még, meg hogy nem ér rá. így elég nehéz vele bármiről is beszélni.
2012. júl. 31. 14:12
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Szépen odaköltözöl a barátodhoz, eltartjátok magatokat, nem szorultok szülöi segitségre. Ennyi, és nem kell meggyözni öket semmiröl.
2012. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Szépen odaköltözöl a barátodhoz, eltartjátok magatokat, nem szorultok szülöi segitségre. Ennyi, és nem kell meggyözni öket semmiröl.


aztán szépen elváltok a barátoddal. :) Kicsit nőjj még, jól gondold át milyen kapcsolatot hozol létre a szüleiddel, egy idegen miatt nem érdemes összekapni velük, mert akkor lesz nagy pofára esés ha szakít veled a csávó, vagy te vele.

2012. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Ne hagyd, hogy már majdnem felnőttként a szüleid irányítsanak!!

Mond el a szüleidnek, hogy teljesen rendben vagytok a sráccal,és hogy mindent akkor szeretnétek csak csinálni, amikor már mindketten akarjátok. És amúgy meg ne romoljon el a kapcsolatod a szüleiddel, mert szükséged lesz/van rájuk.

És amú

gy amiről nem tudnak az nem fáj nekik.

2012. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az en szuleim is ilyenek es en ish 17 vok,a baratom 19 es mar 2 eve jarunk de nem engedig h eggyutt aludjunk sott az elejen probaltak tiltani a kapcsolatunkat:(de en nem hagytam,feltenek szuleim mert anyum epp ennyi idosen esett teherbe:P es nem akarja h a tortenelem ismetelye onmagat!en nem kotok semmit az orukra nagyon sokat veszekedek veluk
2012. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nacui ***** válasza:
50%

Most őszintén mondjak véleményt? Mi köze van a szüleidnek, ahogy hogy kivel fekszel le? Ha akarod csináld, nem kell nekik mindenről tudniuk. (Nekem is mindig ezt mondták mások és igazuk van!)

16/L

2012. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Igazad van kérdező, majd ha az álompasid felcsinál és gyereket szülsz neki, aztán pedig ott hagy egy.két gyerekkel akkor már kellenének a szüleid.
2012. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!