Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit reagálnátok,...

Szülők, ti mit reagálnátok, ha egyszercsak elszólná magát a 15 éves lányotok egy ilyesmiben?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a középsulit és kollégista vagyok.

Nem túl jó a szüleimmel a kapcsolatom, apámmal szörnyű, de az most másik kérdés. Ahogyészreveszem nem is túl elfogadó anya ilyesmikben.(Apa se csak ő most nem érdekel) Szerintem ő annak sem örülne túlságosan, ha összejönnék egy sráccal. Viszont szoktam neki valakiről beszélni, és egyértelmű, hogy a szóban forgó személybe belezúgtam totálisan. Nevezzük őt most Gabinak. Csak ezzel az a baj, hogy "Gabi" nem "Gábor" hanem "Gabriella". És szerintem eléggé úgy tűnik, hogy azt hiszi, hogy van egy lány akivel jóba vagyok, meg egy srác akivel szintén jól kijövök, csak belezúgtam. DE NINCS SEMMILYEN SRÁC. És én attól félek, hogy elszólom magam. Nem szeretném elmondani, addig amíg nem muszály.

Hogyan kerüljem el a kellemetlen szituációt?15l


2017. nov. 14. 17:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Érthetően?
2017. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%
Mivan?
2017. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
A kérdező leszbikus, és fél, hogy elszólja magát a szülei előtt.
2017. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%
Magyarul azt gondolod hogy leszbikus vagy? Figyelj. Most vagy abban a korban, hogy mindent ki akarsz próbálni, felfedezed az életet és magadat. Lehet ez csak egy múló állapot.
2017. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
Ha a szüleiddel sem jó a kapcsolatod, azaz nem egy meleg családi légkörben nevelkedtél, akkor teljesen érthető, hogy a családból kiszakadtan olyas valakihez csapódtál, aki lelkileg is megfelelő társaságot nyújt. Csak éppen nem kell a dolgokba olyat beleképzelni, ami esetleg nincs benne. Az előttem válaszoló is erre próbált utalni.
2017. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Most van abban a korban, hogy már nagyon is tisztán érezze, hogy kihez vonzódik és kihez nem.
2017. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%
Hát ha én lennék az apád, akkor valószínűleg velem sem lennél jóban. Nem azért, mert a lányokat szereted, hanem azért ami a fejedben kavarog. Csinálj rendet a gondolataid között!
2017. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
41%
Az a kérdés hogy eddig gyerek korodban is fordult már elé h inkább a lányok tetszettek vagy most tudatosult ki benned 15 éves vagy ezért ha tényleg a lányok jönnek be ez már nem múlik el egy 8 10 éves gyerek össze zavarodik s mindent oda képzel de te már 15 vagy kamaszkor ezért komoly szerintem a dolog ennyi idősen már nem kakarod össze az érzelmeket a szülőknek meg ne mondj semmit lehet h most nehezebb időszakban vagy s az zavar össze bár tudni kéne h régebb is történt ilyen h lány tetszett
2017. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Több, mint három éve érzem, hogy biszex vagyok,akkor még sokkal jobb volt a kapcsolatom, vagyis apuval kevésbé rossz. Itt csak arra akarok célozni, hogy beleszerettem egy lányba. Szerintem nem az az oka, hogy nagyon jó vele a kapcsolatom és keverek valamit. Például más lányokkal is jól kijövök és néhány sráccal is, na meg ott vannak a több éves barátságaim is. Szóval egy csomó más érzést is keverhetnék.

Apámmal csak két éve kezdett rohamosan romlani a kapcsolatom az alkohol problémái miatt, szóval nem én vagyok totál kattos. Csak ez itt lényegtelen.

2017. nov. 14. 17:51
 10/27 A kérdező kommentje:
Közben nem láttam azt aki előttem írt, régebben is tetszett lány, emlékszem oviba is. Viszont volt fiú is...
2017. nov. 14. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!