Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Leginkább Édesanyák,...

Szülők! Leginkább Édesanyák, hogy reagálnátok ha a gyermeketek elmondaná nektek hogy biszexuális úgy hogy előtte végig azt mondta hogy heteroszexuális de elfogadja és támogatja az LMBTQ embereket?

Figyelt kérdés
Besűrítve egy kérdésbe.

2017. okt. 30. 22:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Leokéznám és ennyi. Legfeljebb megkérdezném, miért gondolta eddig, hogy ezt nekem nem mondhatja el.
2017. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2017. okt. 30. 23:48
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

Én leszbikus 20 évesként mondom hogy ha nem támogatod, akkor tényleg csak okézd le és ne törődj vele, azzal nem sérted meg, de bármi negatív hozzáállással csak konfliktust szülnél.

Ha meg alapból nem zavar a dolog, akkor beszélgethetnél vele a témáról, neki is könnyebb lenne a lelke.

2017. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

"Én leszbikus 20 évesként mondom hogy ha nem támogatod, akkor tényleg csak okézd le és ne törődj vele, azzal nem sérted meg, de bármi negatív hozzáállással csak konfliktust szülnél.

Ha meg alapból nem zavar a dolog, akkor beszélgethetnél vele a témáról, neki is könnyebb lenne a lelke."


3 gyerekem van, két felnőtt, egy kamasz, mindegyikkel sokat beszélgetünk. Olyasmikről is, amiket sok gyerek nem oszt meg az anyjával - ezt onnan tudom, hogy én vagyok a baráti körük néhány tagjának is a lelki szemetese, volt, hogy fél éjszakát átdumáltunk egyikkel-másikkal, miközben a társaság bent bulizott, laktak is nálunk átmenetileg. A kamaszom felhív hazafelé a suliból, ha nincs éppen társasága, és végigbeszélgetjük az időt, amíg hazaér, esténként elmeséli a napját, meg ami épp foglalkoztatja. Ezért lepődnék meg, ha eltitkolna ilyesmit, nyilvánvalóan elindulna egy beszélgetés a bejelentésből, de ez már nem a prompt reakcióhoz tartozik, hanem természetes következmény.:-)


1-es

2017. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Értettem, és nem a te válaszodat szóltam le, csak megírtam hogy ha a kérdező nem támogatja akkor a legokosabb döntés csak leokézni :D
2017. okt. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
5-ös, nem kell ahhoz diploma, hogy feltűnjön, a gyerek tette fel a kérdést, így irreleváns a tanácsod.
2017. okt. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem lennék boldog! ... de főleg azért nem, mert minden ami a nagy általánosságban elfogadottól eltérő, az nehezíti az életét,... liberalizmus ide, vagy oda.

Ennek ellenére ugyanúgy a gyerekem maradna, az érzelmeim irányába semmit nem változnának.

2017. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Örülnék, hogy elmondta. Nekem fontos, hogy bármit el merjen mondani nekem, ne érezzen semmit cikinek.
2017. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem szólnék hozzá semmit. Amúgy nem örülnék ha meleg lenne, mert nehéz élet az, de ha meleg, akkor ez van, el kell fogadni. Szerintem biszex nem nagyon marad senki sokáig, valamelyik nem felé el fog húzni.
2017. okt. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

7-es vagyok

Azért azt hozzátenném, hogy nagyon megtisztelő, hogy a bizalmába fogad, de nyilván én ezt már régóta tudnám.

Anyaként és nyitott szemmel járó emberként pontosan tudnám a gyerekem irányultságát.

Aki egyértelműen heteroszexuális, annak nem kell bizonygatnia a heteroszexualitását, mert mindenki tudja róla.

Így van ez a biszexualitással vagy a homoszexualitással is.

2017. okt. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!