Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért anyámnak áll feljebb...

Miért anyámnak áll feljebb mikor ő pakolt óvszert a táskámba?

Figyelt kérdés

Mikor a barátomnál voltam és kivettem egy pólót a táskából bele volt tűrve egy és kiesett. Hát mondhatom, hogy a pofám szakadt le. Még akkor felhívtam anyám és elmagyaráztam neki, hogy ne magából induljon ki meg, hogy fogalma sincs milyen kellemetlen helyzetbe hozott, hogy a barátom tudja, hogy nem állok még készen rá, erre kiesik egy a táskából. A végén veszekedtem, illetve azt mondtam akkor azt fogom hazudni, hogy már rég lefeküdtünk és minden találkozásnál le is fekszünk. Mondtam, hogy már nem két éves vagyok, hogy a táskámban kutasson, pakoljon.

Csak hajtogatta, hogy milyen kis önálló hölgy vagyok. Egyik szava gúnyosabb volt mint a másik és 2 napja nem szól hozzám csak alig 2 szót. Most komolyan nekem kéne tenni valamit? Még életemben nem hallottam, hogy valakinek az anyja ilyet tegyen, komolyan hogy is jut eszébe, basszus. Nekem kéne bocsánatot kérni mert kiabáltam vele, vagy mi? Az ő része hol van ebben?

17/l



2017. nov. 23. 23:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Túlreagálod. Van barátod, ő pedig nyilván nem akarja, hogy terhes legyél. Próbál felelősségteljes nemi életre ösztönözni, mi a fene baj van ezzel? A védekezés nem ciki.
2017. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az ciki, hogy így csinálja. Most komolyan, felnőtt nő létére belenyúl a táskámba, ahelyett hogy normálisan beszélne velem vagy valamk. Nekem kellemetlen volt, hogy a barátom látja, hogy óvszert hordok magamnál de nem fekszek le vele. (Le kell még ülepedjen bennem ez, hogy eldöntsem én reagáltam-e túl)
2017. nov. 23. 23:37
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is túlreagálod. Értelmes kapcsolatban nem okozna gondot egy óvszer látványa. Akkor sem, ha nem akarod még elhasználni.
2017. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is elobb beszélni kellett volna veled erről neki. És személyesen oda adni az óvszert, hogy mindenképp használjátok.

Nekem annak idején elmondta normálisan, hogy ésszel, és megkért higgadtan hogy védekezzünk mindenképp, ha kotonnal nem is akarunk akkor gyógyszer. És fel fogtam, sőt örültem is, hogy normálisan elmondta.

2017. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Gumit dugdosni a masik cuccaiba? Gimiben talan vicces volt.


Komolyan amugy milyen eredmenyt vart ettol az anyuka? Mi van ha csak utana veszik eszre?

2017. nov. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Valóban túlreagálod egy kicsit. Lehetséges, hogy nem vagy rá készen, viszont soha nem tudhatod, hogy esetleg épp nem úgy hozza a sors, hogy na te abban a pillanatban már nem szeretnél várni. Ebben az esetben pedig jó, ha legalább egy óvszer van nálatok. Hasonló sztori volt nálam is. Mivel várni akartam, én nem foglalkoztam azzal, hogy hordjak magammal óvszert ha a barátomnál aludtam, mert úgy voltam vele, hogy lesz ha majd szükségünk lesz rá, aztán elragadott minket a pillanat heve és szerencsére ő előre felkészült és volt a fiókjában. 17 évesen nem leszel ribi, ha lefekszel a barátoddal. Anyud azzal rontotta el, hogy nem a kezedbe nyomta az óvszert, hogy "figyelj, kicsim, csak a biztonság kedvéért tedd ezt el, hátha szükségetek lesz rá". Ezen igazán nem kell összeveszni :)


19/L

2017. nov. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%

Anyád tudja, hogy vèkony jèg ez a "jaj, mèg nem akarok kefèlni" kijelentès! Kicsit jobban belemerültök ès máris akarsz kefèlni, hiába jârtatod a szád, hogy jaj te nem. Persze... 😀

Mondjuk èn a kezedbe nyomtam volna azzal, hogy legyen nálad!

2017. nov. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

Túlreagálod. Anyukád abból indult ki, hogy a legtöbb kamasz számára még a levegővétel is ciki - ami rád is igaz -, így szemtől szembe biztos hárítanál (és milyen igaza volt), hát megpróbálta így biztosítani, hogy ne te legyél a következő aki itt kérdez a gyiken, "nem volt nálunk óvszer, kicsit berakta, lehetek terhes?" (mert az óvszer vásárlás is ciki szokott lenni a kölyköknél).

Pechére te az átlagnál is gázabb vagy, plusz szemtelen és bunkó is.

2017. nov. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
Anyad nem csinalt semmi rosszat, csak probalt finoman ravezetni, hogy ha veletlenul szexeltek is, akkor vedekezzetek is. Inkabb tunik jofejsegnek, minthogy veszekedned kellene ilyen miatt.
2017. nov. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%

7-es, az embereknek is pofacsontjuk van (os zygomaticum) szoval én csak igy oktatnék ki mást...


Kérdezö, legalább anyádnak vplt annyi esze, hogy tett gumit, mert SOHA nem tudhatok, mikor kell - ok, a módszer nem a legjobb.

"Nem állsz készen", de elég egy kis pia, pár csok és szétteszed.

2017. nov. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!