Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindent el kene inteznem...

Mindent el kene inteznem anyamnak?

Figyelt kérdés

Szoval egy eve kikoltozott kulfoldre. Azota folyamatosan csomo dolgot en intezek itthom helyette. De olyan dolgokat amiket pl. Telefonon vagy neten el lehet intezni. Ausztriaba ment csak. Kiadta a lakasat es most kozolte, mert nem megker, hanem kozolte hogy konvektor csere program ma indult. El kene inteznem.

30 eves vagyok. Mi parommal videkre koltoztunk. De bejarok pestre dolgozni. Levelezon egyetemre jarok es meg a jogsit is most csinalom. De en intezzem el ezt neki. Mikor iszonyu sok intezkedes lenne ezzel... en keressek kivitelezot.. menjek a lakasahoz. Felugyeljem a dolgokat...


2017. szept. 21. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismered azt a szót, hoyg NEM!?!??!?!
2017. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy kéne. Mondj nemet, és kész. Van saját életed, saját dolgod, azt se intézi senki helyetted.
2017. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Te pályáznál az ingyenpénzre az ő lakásába?

Akkor kérheted Mári néni helyett is.

2017. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Megadtad a választ a kérdésedre. Ezek szerint sok munkával jár, a lakáshoz is járkálni kell. Ö meg gondolom nem tud hazaugrani, ezért kér meg téged, mint legközelebbi embert. Sokszor könnyebb itthonrol intézkedni mint külföldröl, tapasztaltam már én is. És az elmult 30 évben te számithattál rá, most itt az ideje, hogy ö számithasson rád. De! Ettöl függetlenül természetesen van egy határ. Nyilván neked is van egy magánéleted, elintéznivaloid, és nem mindig fér bele az ö problémája is. Ilyenkor szép szoval megmondhatod neki, hogy ne haragudj, de nem fog menni, sürü a hetem, igy sem érem utol magam, jobb lenne ha megkérnél valaki mást.
2017. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen nem.


Az ő problémája, oldja meg, de neked van SAJÁT életed, nem az övét kell élned, meg az ő hóbortjainak pattogni.


Ha tudta eleve, hogy nem fogja tudni megcsinálni a házat, akkor minek kezd bele?


Én sem ugrálok 1000km-re otthonról olyan dolog kapcsán, amihez elengedhetetlen a jelenlétem.

2017. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!