Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mást is idegesítenek a csaladt...

Mást is idegesítenek a csaladtagjai?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kezdek itthon megőrülni. 24 éves vagyok egy éve végeztem az egyetemen, azóta dolgozom. Van két testvérem az egyik középiskolas a másik egyetemista. Anyával élünk.


Anyám belekot dolgokba elég gyakran, hülyeségekbe. Pl elmegyek kicsit szórakozni és akkor mindjárt azzal jön hogy ha jövök haza ne zorogjek ne nyomja fel a villanyt csendbe legyek. Ez érthető! Így is teszek, hozzatennem hogy általában 11-re itthon vagyok mert általában hétköznap megyek. Ő reggel hajnalba 5kor kel. Na ő viszont aztán zörög csörög, jóval mielőtt elindulna felveszi a cipőjét és végig kopogja a lakást.. Szóval értitek.


Egyszerűen kezdek teljesen megkattani tőlük. Képtelen vagyok tovább velük élni. A sok apró dologtól elkezdve egészen a nagyobbakig midig van valami. Szívem szerint elkoltoznek azonnal de nem tudok még az anyagiak miatt. Itthon adok bele a költségekbe.


A barátom messze lakik 70 km-re és csak hétvégén tudunk találkozni. Megbeszéltuk hogy egyik hétvégén ott vagyunk nála másikon nálunk. Ő is otthon él még mivel szintén hasonló szituban van anyagilag, munkaügyileg.


Más is van így? Kezd az agyamra menni ez az egész.


2017. nov. 25. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
200 forint egy pár füldugó, pszichológus meg tb alapon ingyenes
2017. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Engem is idegesitenek, hasonlo aprosagokkal, mint teged.

Szerintem ez egy jele annak, hogy ideje elkoltozni.

En mar tervezgetek is, jovo ev elejen alberltetet veszek ki.

2017. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Már aggódtam, hogy itt a hétvége és nem jön meg a heti provokatív...
2017. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
80%
Megértelek, hidd el, nem vagy egyedül ezzel, teljesen normális ha felnőttként már szabadulni akarsz otthonról. Én ugyanígy voltam, pedig a szüleimre egyébként nincs okom panaszkodni, de ilyen idősen az ember már a saját életét akarja élni. Sok kitartást!
2017. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nálatok cipőben mászkálnak a lakásban?
2017. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Éltesen és töltsön el örömmel az a tudat, hogy te legalább annyira idegesítő vagy családtagjaid számára, mint neked ők.

.

A status quo-n csak és kizárólag költözéssel tudsz változtatni.

2017. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, én is hasonló cipőben vagyok. Sajnos nem igazán tudsz mit csinálni, max annyit, hogy megpróbálsz a szüleiddel beszélni, vagy siker, vagy nem.
2017. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!