Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csináltam valamit, amiről...

Csináltam valamit, amiről anyukám nem tud. Nagyon félek hogy megtudja, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem olyan nagy dolog, de mégis nem tud róla, és ha rajta kap azon hogy hazudok, akor megver. Nagyon félek ettől.

Az egyik tanáromat is érinti, ne értsétek félre, semmi 'olyan' dolog. Iskolai.

Anyukám be fog menni a tanárhoz fogadóórára, és rá fog jönni. Nagyon félek. Kérlek segítsetek!



2017. nov. 29. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Tanulság?

Legközelebb ne hazudj..Ilyen egyszerű-

2017. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
82%
Mondd el anyukádnak, legyél őszinte! Lehet, hogy nagyon le fog szidni (attól függ mennyire szigorú, vagy mit csináltál), de sokkal kevésbé, mint ha a tanártól tudná meg.
2017. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Megmondod, hogy miről van szó?

Talán ha elmondanád, hogy hazudtál, mielőtt a tanártól tudja meg, lehet, hogy jobban fogadná.

2017. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Oltó Elemér ***** válasza:
75%
Jobban fogadná??itt îrja h elveri!!!persze h tagadja csóri ha tudja h elverik azért amit tett!!!szép anya lehet ha veri y gyereket!!!!!nekem a srácaim miiiiindent elmomdanak soha nem bantottuk őket!!!de azért légy mindig őszinte hátha anyukád leszokik a verésről!!!azért mert elver nem leszel jobb gyerek se okosabb....én tudom én is kaptam csak a csicska bátyámtól!!!!ezért miiindent tagadtam titkoltam!!!!én a srácaimat nem îgy neveltem tudják h velem lehet beszélni akármiről!!!
2017. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

4-es, mi ez a sok felkiáltójel?


Egyébként meg nem nagy talány; vagy lógott az óráról, vagy visszabeszélt a tanárnak, bár én az előbbire szavaznék.

2017. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Oltó Elemér ***** válasza:
9%
A som felkiáltó jel...huhha lehet baj van megkeresem itt az agydokis kérdéseket!!!!! 😂😂😂😂Viccelek csak...nem tudom mimdig îgy kommentelek nincs jelentőségge
2017. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki jobb ha tőled tudja meg.

Én minden szülői előtt megkérdezem a gyereket van e valami amiről tudnom kéne?

2017. nov. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Csatlakozom az előttem szólókhoz,szülőként. Irtó nagy pofára esés, ha a tanártól tudja meg, szerintem is mondd el neki, így is úgy is kiderül, de így a jobb verzió.
2017. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Arról van szó, hogy a tanár macskájának cicái születtek, és nagyon aranyosak voltak, és úgy gondoltam hogy meglepem anyukámat eggyel. Minden megvolt szépen, az udvarban egy dobozba le is raktam a cicát, aki valahogy kiment az utcára,amíg elszaladtam.

És a lényeg hogy pont úgy jött ki mintha találtuk volna a cicat, és végül befogadtuk, de anyukám nem tudja az eredeti történetet. És félek emiatt

Egyébként nem szoktam lógni meg semmi, visszabeszélni se, jo gyerek vagyok az iskolában, ha ezt így mondhatom

2017. nov. 30. 14:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyukád nem normális. Mondd el a tanárnak a sztorit, biztos értelmesebb nála. Erre tényleg nem lehet mit mondani, ha emiatt megverne, nonszensz.
2017. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!