Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert van az hogy a szuleim...

Miert van az hogy a szuleim telefonalnak, meglatom a szamot a kijelzon es fel all a szor a hatamon, elkezdek felni hogy megint mi rosszat csinaltam, mi a baj?

Figyelt kérdés
2017. jún. 29. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Mert sokszor csinálsz olyat, amit nem kéne.
2017. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
A szüleiddel van a baj, stresszeltek téged kisgyerek korodban, ahelyett hogy menedéket nyújtanának. Próbáld néha te hívni őket szeretettel érdeklődve.
2017. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem csinalok semmi rosszat


kulon elek, sajat lakasban, dolgozom, jo fizetesem van, nem cigizem, nem iszom alkoholt, nem drogozok stb. nincs adossagom

2017. jún. 29. 14:08
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nálad jobban senki nem ismeri a szüleidet és a gyerekkorodat az itt lévők közül. Nem értem a kérdést.
2017. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Az, hogy nem használsz ékezeteket, egy rettenetes, megbocsájthatatlan bűn!!!
2017. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Próbáld meg ezt megbeszélni velük, szép nyugodtan. Lehet, sőt valószínűleg lesz szardobálás, de megéri. Fater régen emberül támasztotta felém az elvárásokat, szerintem volt egy képe arról, hogy milyennek kell majd lennem. Sport, tanulás, majd karrier, bla bla bla. Ahogy neki alakult -részben- az élete. Én soha nem ilyan voltam. Nem vagyok törtető fajta, belátom, lustai s vagyok, mindig a szükséges minimumra törekszem. Ebből sokáig volt konfliktus (majdnem 20 éven át), aztán leültünk, megbeszéltük, és azóta jobb lett a viszony. Elfogadta azt is, hogy diplomával taxis lettem.
2017. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ohh ismerem ezt érzést, 14 és 17 éves korom között mindennapos volt. De én sokszor hazudtam, és menten el otthonrol engedély nélkül, mondjuk ennek is meg volt az oka. Ha kulon élsz, nem is értem miért van rád ez ekkora hatással. Nem muszáj velük beszélned, mit tudnak ellened tenni? Gondolj ilyenkor bele. Tudnak neked ártani? Bánthatnak, ha nincsenek ott? Nem. Ne félj.
2017. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert gyerekkorodból beidegződött. Lehet kiskorodban sok rosszaságot csináltál, amiért kikaptál. De ez csak tipp, tényleg neked kéne tudnod,mi honnan is tudhatnánk, hogy mitől félsz, ha a szüleid hívnak?Pénzt nem szoktak kérni néha, ha már olyan jól keresel?
2017. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk? Én is voltam rossz, nekem is sokszor kellett félnem a telefonhívástól, meg sokszor jött nem alkalmas időpontban, de még akkor sem éreztem azt, ha hívtak, hogy rettegnem kell.

Most felnőttként pedig már pláne nem. Egyrészt nincs mitől félnem, mert tudom, hogy nem csinálok semmi rosszat, másrészt meg természetes, hogy néha felhívnak a szüleim, hiszen érdekli őket, hogy mi van velem, hogy vagyok. Én is szoktam keresni őket.

Azt mi nem tudhatjuk, hogy te régen miket műveltél, milyen volt a kapcsolatod a szüleiddel, és miért félsz most tőlük ennyire, illetve attól, hogy valami rosszat tettél. Hát csak tudod, hogy csináltál e valamit vagy nem...

2017. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*helyesbítek, lett volna okom félni a hívástól, csak lázadtam és nem érdekelt. :D
2017. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!