Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell anyámnak következte...

Miért kell anyámnak következtetéseket levonnia, hogy szőrtelenítek-e? 15l

Figyelt kérdés

Ha igen akkor ugye tovább vagyok a fürdőbe, mint tizenöt-húsz perc. Mindig amikor hamarabb jövök ki rá is kérdez, én meg mondom, hogy nem. Erre jönnek a következtetések, hogy jajj biztps nem fogok úszni a héten.(Suliba kötelező)


Mit csináljak, hogy békén hagyjon?


2017. dec. 1. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Valószínűleg attól fél, hogy ellógod az órákat. Nyugtasd meg, hogy semmi oka emiatt aggódni.
2017. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
De miért van annyira ráizgulva anyukád arra, hogy fogsz-e úszni?
2017. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy utálom. Mondjuk még soha nem lógtam el
2017. dec. 1. 16:12
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

"Ha igen akkor ugye tovább vagyok a fürdőbe...biztos nem fogok úszni a héten"


Mond meg, hogy azért voltál bent tovább, mert már ott leúsztad az adagodat.

:)

2017. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Lehet szőrösen is úszni, ezt most nem értem.
2017. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Azt hittem, legalább arra következtetget belőle, hogy van-e fiú a dologban, meg hogy készülsz-e lefeküdni vele. :)
2017. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
Én is utáltam úszni járni, de hidd el, később örülni fogsz ennek, vannak barátaim, akiket nem járattak úszásra, most 30 körül próbál az egyik megtanulni és közben pánikol szegény.
2017. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
"Lehet szőrösen is úszni, ezt most nem értem." Itt vannak például a hódok, ugye. Ők se szőrtelenítenek úszás előtt. Vagy a vidrák! Ők tán még direkt szőrösítenek is.
2017. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Mit csinálj, hoyg békén hagyjon? Kérd meg rá. DE most komolyan, az anyukád ilyen típus, túlmegy bizonyos határon a kérdéseivel, amíg viszont te ezekre szépen válaszolgatsz, addig miből kéne tudnia, hogy idegesít téged ezekkel?


Én elmondanám neki, hogy minden nőnek/lánynak magánügye, hogy mikor, mennyire és hol szőrtelenít, te sem vagy feltehetőleg kíváncsi arra, hogy ő hol mennyire szőrős és mikor szőrtelenített utoljára, és ha mégis tudsz róla, nem kezdesz el azon agyalni, hogy két hetes szőrrel például mit csinál és mit nem csinál....


Ejnye, csak azt hagyják békén, aki nem hagyja magát piszkálni.....

2017. dec. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Próbáld meg először udvariasan, szépen elmondani anyukádnak, hogy ez téged zavar és egyébként meg tök felesleges ilyeneket kérdezgetnie, mert minden nő szőrtelenít és mindenkinek a saját dolga, magánügye, hogy hol, mikor, mivel szőrtelenít.

Aki nem értené, úszáshoz azért “kell” szőrteleníteni, mert a dresszben, bikiniben nyilván látszódna a szőr a fazonnál, lábnál és a hónaljnál is. Amikor jártam úszni, én is ezt csináltam és rühelltem én is a kötelző úszásokat.

Nekem is anyukám próbál néha beleszólni vagy megjegyzéseket tenni. Például hallja, hogy berreg a borotva, akkor megkérdezi, hogy mimet szőrtelenítettem le és miért borotvát használok, attól úgyis erősebb lesz... Én is észreveszem, ha éppen szőrtelenít, mert akkor mondja, hogy elmegy fürdeni és még egy óráig csend van és nem folyik a víz. Nwm hallgatózom, csak ott van a szobám a fürdőszoba mellett, de egyébként nem érdekel és sosem kérdezek rá.

2017. dec. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!