Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon haragszik rám anya mit...

Nagyon haragszik rám anya mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy volt h megtudta anyum h én cigizek (egyszer kiprobaltam) legjobb bnommel.. allandoan kérdezgette h cigizek e és mindig hazudtam és most meg megtudta és nagyon le baszott és nem így akartam nagyon bánom h nem mondtam el akkor amikor megkerdezte.. és most amugyis elváltak a szüleim és olyanokat mond anyum h ugyan olyan vagyok mint apam takarodhatnek oda hozza.. és ezt tegnap is a fejemhez vágta..de akk meg tudta ezt a cigis dolgot.. nagyon hulye vagyok h nem mondtam el, és nagyon megbántam és már nm merek igy a szemébe nezni mert allandoan rám jon a sirogorcs .. és el lettem tiltva a baratnomtol, és ezek után nm mehetek sehova suli után és hétvégén se ami azért nagy baj mert ahol most lakunk utalok lenni és nincs külön szobám se és utalok haza jonni.. így meg majd itthon rohadhatok..de ez az én hibám.. szerintetek mit tegyek? Beszéljek anyaval? De akkor mégis mit mondjak neki?

14/L


2017. dec. 4. 16:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam, tegnap meg nm tudta a cigis dolgot
2017. dec. 4. 16:02
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Úgy volt h megtudta anyum h én cigizek (egyszer kiprobaltam)


allandoan kérdezgette h cigizek e és mindig hazudtam



- ha csak egyszer próbáltad, akkor miért hazudtál mindig??


Itt inkább arról van szó, hogy nem csak egyszer történt ez, hanem többször! 14 éves vagy, még szép, hogy haragszik rád.

2017. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
anyukad inkabb szégyelje magat, h ilyen mondott neked.ne csodalkozzon akkor, hogy hazudsz. ne mondj neki semmit, majd megnyugszik. de ez elég rossz, h nincs külön szobad :(
2017. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem elég gáz amit műveltél...


Még jó hogy kiborult, az enyém ha megtudná hogy dohányzom (ha dohányoznék, természetesen én nem vagyok olyan hülye hogy megtegyem) igen gondoskodna róla, hogy ne hazudjak többet és ne is cigizzek.


Amit tehetsz:

Leülsz vele megbeszélni. Nem kell csodát várni, valószínűleg nem fog egyből a nyakadba borulni, de beszélhetsz az érzéseidről. Azt amit ide leírtál elmondhatod, sőt fejtsd ki jobban. Hogy sajnálod és tudod hogy balfék voltál és többet ilyen nem lesz. De rosszul esik amikor így beszél veled és szeretnéd ha túllendülnétek már ezen. Hisz senki se tökéletes.

Te pedig innentől kezdve bebizonyítod, hogy nem vagy rossz. Tudod, jó jegyek, sok tanulás, sok segítség, kevés döglés a gép/tv/teló előtt, kevés "lázadozás"...


Remélem tudtam valamit segíteni. :) Azt is remélem hogy ez egy életre szóló lecke volt a hazugsággal és a dohányzással kapcsolatban


16/L

2017. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az előbb beszeltunk rola és mondta h jo h azt mondja h az vagyok mint a apam mert az is.. nemfogja azt mondani h olyan vagyok mint o mert nem.. azt mondta h azt hitte h harman összetartuk (én tesom meg anya) de azt mondta h nm így van.. mert nm vagyok olyan mint ok.. és ez nagyon rosszul esett de tudom h minden az én hibám és hulye vagyok de nm bírom abba hagyni a sírást mert ez szíven ütött nagyon..
2017. dec. 4. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a legjobb lenne ha most picit hagynád lenyugodni, nem hiszem hogy ilyen állapotban bármire is mennél.Majd később, esetleg pár nap múlva, ha már látod hogy nem ideges megkérheted hogy nyugodtan hadd beszélhessétek át ezt az egészet.Sok sikert.

17L

2017. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Anyukàd rajtad tölti ki az elkeseredettsègèt.Ne vedd a szívedre a szavait, majd idővel lehiggad.Azèrt tùlzod el Te is a dolgot, mert most minden rossz.Ne hagyd, ogy ez magad alà gyűrjön.14 èves vagy basszus:)Tièd a világ, csak most nehèz,de jobb lesz:)
2017. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Haat .. nem tudom.. bárcsak igazad lenne
2017. dec. 4. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!