Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan haragszik...

Szerintetek jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam.Nagyon fáj a torkom és a hasam is,hányingerem van,szédülök,ráadásul már napok óta csak hasmenésem van.Étvágyam sincs,semmit se eszek.Mikor tegnap ezt elmondtam az anyukámnak,azt mondta hogy csak megjátszom magam,mert félek a gimitől és nem szeretnék bemenni.Jó,az tény hogy nem tetszik annyira a gimi,a közösség se a legjobb de sose játszanám meg magam,én nem vagyok ilyen.Különben sem értem ebben az egészben a logikát.A gólyatábor(ahova nagyon nem akartam menni)előtt is eljátszhattam volna hogy beteg vagyok,de nem tettem.Az évnyitő előtt is eljátszhattam volna de akkor se tettem.Igazából ha annyira nem akarnék bemenni a suliba,akkor már az első tanítási napon eljátszottam volna,hogy hadd maradjak itthon.Nem értem,hogy miért pont most csütörtökön játszanám meg hogy beteg vagyok,amikor ez szinte már a hétnek a vége felé van,és ma van a legkevesebb órám,úgyhogy alig lettem volna ma bennt.De ő csak azért is ragaszkodik az elméletéhez,miszerint én nekem semmi bajom sincs,csak félek.Egyáltalán nem értem hogy miért csinálja mindig ezt.Egész általános iskolában,8 év alatt csak párszor voltam rosszul,de legtöbbször azt mondta hogy csak megjátszom magam,ezért mennem kell a suliba.Szóval általában lázasan,betegen voltam rengetegszer az iskolában.Most kivételesen apukám meggyőzte őt hogy hadd maradjak itthon,szóval ma nem mentem a suliba.De reggel mielőtt elment volna dolgozni, anyukám mérgesen nézett rám,és mondta hogy nem érti ezt a színjátékot,és holnap már mennem kell.Ti értitek ezt?Miért csinálja ezt?Egyébként bocsi ha van valami helyesírási hiba,csak elég ideges vagyok.

2017. szept. 7. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Óóó hogy mit drámáztok egy qrva suli miatt....

De lemerem fogadni, hogy az orvos meg nem latott....

2017. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Menj el orvoshoz.

Nekem is fura, ha valaki beteg, és csak úgy otthon marad, de közben orvoshoz nem megy. Ha beteg vagy, menj orvoshoz.

Egyébként gimiben mióta van gólyatábor? :S

2017. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma megyek orvoshoz.Ott általában felír az orvos pár gyógyszert,és ír egy igazolást.Ettől függetlenül anyám neki se hisz.
2017. szept. 7. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Menj el ma szépen a háziorvoshoz, majd ő megvizsgál, elmondja, hogy mi a bajod és ha szükségesnek tartja, akkor úgyis ad igazolást és otthon maradhatsz, illetve megfelelő gyógyszert.

A több napja tartó hasmenésre pedig kérj széklettenyésztéses vizsgálatot, mert lehet, hogy nem csak szimplán vírus.

2017. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

3: Akkor ez anyukád egyéni problémája. Nehogy már jobban tudja, mint az orvos :)

Ne foglalkozz vele. Még jó, hogy apukád normális.

2017. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
A tüneteid amúgy lehetnek idegi alapon is a suli miatt, amiről nem tehetsz, ezt nem lehet irányítani, dokinak elmondhatod azt is, nem érzed jól magad a környezetben, hátha akkor más diagnózissal kezel (megértem, én is voltam ilyen helyzetben, pedig tanulni szerettem, iskolát mint olyat, szerettem, csak a közösség... ráment a gyomrom.
2017. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk ugyanez.

A drága apám lehetek, akármilyen beteg, kitalálja, hogy csak nem akarok iskolába menni. Ott akarom hagyni... Jeresnek nekem másik iskolát.

Lehettem én kitünő tanuló, bármi, őt nem érdekli. Átb.szom az orvost stb.

A legújabb cirkusza, hogy megbolondultam, nincs is semmi bajom, be kellene gyógyszerezni. Úgy, hogy már a tanár akart hazahozni, mert majdnem összeestem a 40 fokos láztól. Ő meg itthon kikészített miatta.

Fogadj meg egy tanácsot, de nagyon komolyan: Ez csak rosszabb lesz!!! Először velem is ez vt, hogy csak szimplán beszólogatott. Most meg is vert miatta, úgyhogy beszakadt a dobhártyám...

Velem is gimiben kezdték el ezt. Ő ragaszkodik a rögeszméjéhez, te pedig nem tudod kivitelezni, hogy a 4 év alatt soha ne legyél beteg.

Most készülj az ország másik felébe egyetemre!!! Mert nehogy azt hidd, hogy ott befejezi, dehogy.

2017. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!