Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális ha a mai...

Mennyire normális ha a mai napig anyám meztelenkedik előttem, és ő is lát engem meztelenül, pedig 25 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Lány vagyok.
2017. dec. 14. 12:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

25 évesen remélhetőleg már felnőtt nő vagy, nem lány. Én sem értem, mit jelent a meztelenkedés. Hogy nem figyeltek kínosan arra, hogy meg ne lásson a másik meztelenül, vagy azt, hogy ha kell, ha nem, meztelenül közlekedtek otthon a lakásban? Az utóbbi fura, hacsak nem vagytok nudisták, az előbbivel semmi gond nincs szerintem, sőt, inkább az a fura, hogy ezen problémázol.


Ha viszont zavar, akkor húzd el a zuhanyfüggönyt, zárd kilincsre az ajtódat, vagy ami szükséges ahhoz, hogy több magánszférátok legyen.

2017. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

Normális. Nincs benne semmi.

Nem mászkálunk direkt meztelenül, de ha véletlenül meglát, pl. öltözés közben, nem csinálunk belőle ügyet. Tök természetes.

2017. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

Én prűd családban nőttem fel, sem anyámat, sem apámat nem láttam meztelenül, mióta az eszemet tudom. Egyikük már nem nincs köztünk.


Viszont rákényszerültem, hogy "ülőmunka" után gyárban dolgoztam egy ideig, ott a női öltözőben a nők egyáltalán nem szégyenlősek, lehajolt előttem, mielőtt zuhanyozni ment, hogy a feneke szinte az orromba ért. Na ott dobtam egy hátast, mert nem voltam hozzászokva. És nem csak egy, hanem akik világéletükben gyárban dolgoztak, nem szégyenlősködtek egymás előtt. Fúú, de utáltam. :)


A ti esetetekben nem gondolom, hogy akkora baj lenne, miért is volna, ezt szoktad meg, nem hiszem, hogy 25 éves korodban kezdte el... Minden család máshogy viszonyul az ilyenhez.

2017. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy, hogy milyen sokáig történik (mert a meztelenkedik azt jelenti, hogy hosszabb ideig meztelen), vagy tényleg csak megpillantjátok egymást néha. A második eset még belefér, de hosszabb ideig egymást nézegetni az már nem.
2017. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!