Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elmondanátok a lányotoknak...

Ti elmondanátok a lányotoknak hogy mit gondoltok a kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
A lányomat a barátja szülei eltűrik a fiuk miatt. Velünk, a családdal távolságtartó, hideg a viselkedésük. A fiú is csak a lányomat veszi ember számba. Egyáltalán nem törekszik szorsabb kapcsolatra velünk. Gyakorlatilag csak köszönünk egymásnak.Próbáltam erről beszélni a lányommal, de meg se akar hallgatni. Szerintem őt is zavarja ez, de nem tudja hogy mit tegyen? Még csak középiskolás, és ő szereti ezt a fiút.
2017. dec. 21. 08:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem veled kell jóban lennie a fiúnak, hanem a lányoddal. Nem mindenki barátkozó típus, nincs ezzel semmi gond, amíg udvarias.
2017. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy az egyes írja. Egy PÁRkapcsolat az két emberről szól, nyilván vannak "járulékos dolgok", mindkét félnek van családja, parasztnak lenni nem szabad, de folyton jópofizni se kötelező. Hogy is van? "A barátokat megválogathatod, de a családot hozzádb@$$zák születéskor".
2017. dec. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
A vélemény olyan, mint a segglyuk ugye... Kéretlen tanácsokat szerintem ne ossz neki, valószínű nem hülye és tudja, hogy nem jó ez így, de középiskolás.... aligha maradnak együtt, főleg ilyen fagyos szülői viszony mellett.
2017. dec. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én megvagyok a fiú és a családja nélkül.De a lányom azt várja tőlem, hogy kedves legyek a barátjával, aminek igyekeztem is eleget tenni.
2017. dec. 21. 08:38
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Lehetsz kedves anélkül is, hogy közel állna hozzád. A boltos nénivel is kedves vagyok, de nem áll közel hozzám.
2017. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De már nagyon unom az egyoldalú jópofizást egy fallal szemben, aki ráadásul még különbnek is érzi magát másoknál.
2017. dec. 21. 08:41
 7/24 A kérdező kommentje:
Akinek természetes, hogy kap, de eszébe sem jut hogy ő adjon.
2017. dec. 21. 08:43
 8/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom a lányomat, és remélem felnyílik a szeme. Ha együtt maradnak aranykalitkában fog élni.
2017. dec. 21. 08:46
 9/24 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam, hogy beszélek a lányommal, hogy ne hesegesse el azt amivel kellemetlen szembenéznie.
2017. dec. 21. 08:59
 10/24 A kérdező kommentje:
De nem tudom, lehet jobb ha nem mondok semmit.
2017. dec. 21. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!