Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt velem anyám?

Miért csinálja ezt velem anyám?

Figyelt kérdés

Csak a rossz dolgaim látja egyszer nem kapok dicseretet ha kapok egy 5ost... persze ha 3as akkor egybol telefont leadni es 2hetig baratokat felejtsem el...

Nagyon szigoru...apam nem velunk el es nem nagyon erdeklem se anyam szoval tole nem tudok segitseget kerni...

Ami meg kiakaszt hogy nem hisz nekem SOHA es ha 1-2percet kesek 10szer eltulzott buntetest kapok...

Van amikor mar o is belatja hogy nekem van igazam de nem vallja be mert akkor neki lejjebb menne az arca.. bocsanatot nem tud kerni inkabb elkezd uvoltozni..

Mit tegyek? Mert mostmar nagyon elegem van belole es mindennap veszekedik es nem birom 14vagyok nem tudok elkoltozni



2017. dec. 21. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Az is elképzelhető hogy mástól vagy másoktól elszenvedett sérelmét rajtad próbálja behajtani. Például írtad hogy apukád nem veletek él. Lehet hogy ő bántotta meg amiért nem veletek él.
2017. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen lehet bar apukam 11eve itt hagyott mqr biztos tul tette magat koszonom a hozzaszolast de meg varok tippeket mert nem birom igy egy hazban
2017. dec. 21. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
szia, iskolaban nincs pszichológus aki tudna segiteni neked?
2017. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy őt is így nevelték. Mikor terhes voltam, megfogadtam, na én aztán semmit nem csinálok úgy, mint az anyám. De sorozatosan elkövettem ugyanazokat a hibákat. Mert ezt hoztuk otthonról, belénk égett.

Próbálj meg beszélni vele, mikor nyugodt. Nem baj, ha összevesztek. Egymással kell megbeszélnetek.

Lehet, hogy túlságosan félt, vagy azt akarja, hogy többre vidd, mint ő. Ha úgy látod, hogy lehetetlen beszélni vele, azért próbáld meg. Ha nem is rögtön, de elérhetsz nála változást.Már az is eredmény lesz, ha megismeri a véleményed, "lázadásod" okát.

2017. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
"Anya, nagyon szeretlek, de nem adom oda a telefonom. Én sem veszem el a tiédet, amikor hibázol a munkahelyeden." És nem adod oda a telót. Nem tudom, milyen büntiket kapsz, de ellenkezz, ha aránytalan. A barátokkal való találkozás meg: "Anya, én most elmegyek találkozni a barátaimmal. Szeretlek, szia" És kimész az ajtón. Lássa, hogy nem tehet meg veled bármit. Nem egy boxzsák vagy, hanem egy érző ember. Ha nagyon nem megy máshogy, akkor dugd be a fülhallgatót és csavard fel a hangerőt. Inkább a zene, mint anyád rikácsolása, nem? ;)
2017. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Ja, és legyél minél kevesebbet otthon. Suli után ha teheted, maradj bent tanulni. Vagy ülj be plázába, netkávézóba, ahol nyugi van. Csak vacsira meg aludni menj haza. És megmondhatod anyukádnak, hogy "sajnálom Anya, de nem tudom elviselni, ahogy bánsz velem. Nem tudok Veled együtt élni így. Kérlek viselkedj velem kedvesebben, hogy ne félve kelljen hazajönnöm." Talán észreveszi magát. Közben azért galoppolj el a védőnőhöz és szólj neki, hogy édesanyád nagyon nincs jól.
2017. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!