Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom eldonteni hogy az...

Nem tudom eldonteni hogy az meg a normalis kategoriaba sorolhato-e ahogy az anyam beszel velem. Szerintetek? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Ma reggel bejott a szobamba,es meglatta hogy kupi van. Emiatt elkezdett ordibalni,csapkodni,dobalgatni ezt-azt. Olyanokat mondott nekem,hogy egy budos k***a vagyok,mg hogy tonkre tettem az eletet,haltam volna meg, takarodjak ki a hazabol,meg mar a vege fele felemeltem a hangomat ra,es azt mondta hogyha nem fogom be akkor megol. Ez par dolog a sok kozul. Azon gondolkozom hogy ez mas csaladoknal is elofordul hogyha idegesek vagy ez mar nem normalis?

2017. dec. 2. 10:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
sok szülő csinál ilyet hogy a saját frusztrációját a saját gyerekén vezeti le. Anyukád emellett még bolond is. Ez a kettő legrosszabb kombó, menekülj onnan.
2017. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulni nálunk is előfordul de attól még nem normális
2017. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Csak 16 eves vagyok,egyedul nevel,apukammal nem tartjuk a kapcsolatot. Es ezt mar evek ota csinalja. Kezdek en is kikeszulni tole
2017. dec. 2. 10:21
 4/25 A kérdező kommentje:
Es amikor elkezdtem sirni hogy hagyja abba,es nem beszeljen igy akkor elkezdett parodizalni
2017. dec. 2. 10:22
 5/25 A kérdező kommentje:
Ne beszeljen*
2017. dec. 2. 10:23
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam hasonló volt a helyzet. Ha gondolod, írj privátot. Nem normális egyébként.
2017. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóval "büdös qrva takarodj, haltál volna meg, megöllek..." és te NEM TUDOD ELDÖNTENI HOGY NORMÁLIS-E????
2017. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem tudtam eldonteni hogy mas szulok is mondanak-e ilyet idegessegukben...
2017. dec. 2. 10:38
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális! Van olyan felnőtt, akivel tudsz erről beszélni? Kérj segítséget szerintem. Anyukádnak nem ártana, ha látna orvos ( komolyan), és neked is jó lenne valami barátságosabb környezet ( nagyszülők? kollégium?).
2017. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mar felvetettem neki az otletet hogy menjen el orvoshoz,de ilyenkor vissza tamad,hogy arra inkabb nekem lenne szuksegem. Nagyszuleim kulfoldon elnek. Kollegiumon meg nem gondolkoztam,de biztos hogy nem engedne meg hogy oda menjek..
2017. dec. 2. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!