Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek változik valaha a...

Szerintetek változik valaha a szüleim véleménye?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, az elmúlt 4 évben nem voltam túl aktív. Voltak partnereim de semmi komoly. Volt munkám de csak annyit dolgoztam amennyi elég volt a számláimra. Voltak barátaim de nagyon ritkán találkoztunk. Legtöbb szabadidőmet sorozatokkal, filmekkel és játékokkal töltöttem, egyedül. Nem túl ambíciózus élet de akkor nekem megfelelt, a szüleim emiatt lenéztek. Most kijöttem angliába, többet dolgozok és egy viszonylag jó életet teremtettem magamnak, viszont továbbra is semmirekellőnek tartanak. Én úgy érzem változtam, ők ezt miért nem ismerik el? azt hittem végre bizonyítok, de ez sem elég nekik. Én a kockulással is boldog voltam és most is, hogy "elkezdtem élni", nem ez a fontos?
2017. dec. 31. 09:05
 1/4 anonim válasza:
Ne akarj annyira megfelelni, lehet, hogy a szemükben még nem változtál, de mindent magadért csinálj. Idővel ők is észreveszik nyugi, ha boldog vagy, akkor gond nem lehet. Szerintem szuper, hogy beforduló kockából dolgos ember lettél.
2017. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit izgat az ö vényük, éld az életed ahogy NEKED jo.


Én is magasrol leszarom a rokonaim megjegyzéseit, ha rajtuk.mulna gyárban güriznék a kisvároskámban, ahol felnőttem és föznék mosnék a barátomra melo után, mert az a "nö dolga".


Ehelyett Svácjba költözten a páromhoz, alkalmi.munkáim vannak, meg meleg étel, tisztaság és nyugis, boldog életünk.

2017. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:

Mit mutattál meg az új önmagadból nekik? Amit mondtál, mivel támasztottad alá? Reflexszerűen feljönnek a régi emlékek nekik a semmirekellő énedről, de nem biztoa hogy eleget láttak, hallottak az új solfia énedből, a munkádról, a hobbieól, barátokról.

Egyfajta elknyújtott kamaszkorod volt, aminek most vége lett.

2018. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonymousreview60 ***** válasza:
Dolgos énedből.
2018. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!