Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kezdek elkeseredni és lassan...

Kezdek elkeseredni és lassan feladni a reményt, hogy valaha lesz bárkim is akit szerethetek 29F Lányok véleménye érdekelne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Még nem volt barátnőm. A családomban már szinte mindenkinek van komoly kapcsolata, testéremnek most született meg a gyereke. Amikor a nagyszülők meg a többi rokon azzal nyaggat, hogy velem mi van és miért nincs barátnőm mindig csak mosolyogva mondom, hogy még nem találkoztam a nagy Ő-vel. De közben belül teljesen összetörök ilyenkor.

29 éves vagyok még is 18-20 évesnek nézek ki. Minden lány akivel megismerkedek azt mondja nekem, hogy milyen cuki vagyok meg aranyos. Rövid fekete hajam van és nincs se szakállam sem bajszom. Nem szeretem. Vékony testalkatú vagyok 175cm és 64kg. Járok edzeni és már 55kg-l nyomok fekve. Tudom nem nagy szám, csak gondoltam megemlítem. Egyenlőre úgy sem látszik rajtam, hogy edzeni járok. Szóval aki ismer lány azok közül néha azt mondják, hogy milyen édes, hogy ennyire figyelmes és udvarias. Anyukám néha azt szokta mondani, hogy két lábon járó lexikon vagyok.

Szóval okos, intelligens, udvarias férfi vagyok. Csak a kinézetem miatt kb 10 évvel fiatalabbnak nézek ki.

Egy lánnyal sem jött össze. Volt sok randim is az évek során de valahogy nem jött össze. Nem vagyok egy laza lerészegedős ember. Szóval nem tudom mit tehetnék, hogy a lányok észre vegyenek.



2014. jún. 22. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Küldj képet. Kép nélkül nem tudok segíteni.
2014. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nincs veled semmi gond. Járj el gyakrabban helyekre, ahol van lehetőséged nőkkel ismerkedni, és biztosan találni fogsz valakit. Kitartást!
2014. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján főnyereménynek mondanálak!
2014. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján én is annak mondanálak
2014. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megtisztelő bókokat. Feldobtátok a napom :)
2014. jún. 24. 00:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmibaj nincs ezek alapján veled, csak kicsit félénk lehetsz.Küldenél azért egy képet magadról?

22/L

2014. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!