Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bűntudatom van. Mit csináljak...

Bűntudatom van. Mit csináljak szerintetek? 20/L

Figyelt kérdés
A kamasz korom szörnyű volt... végig lázadoztam.. ittam, cigiztem, elszöktem otthonról, rosszul tanultam. A szüleimnek csak bosszúságot okoztam. Nagyon hülyén viselkedtem. Aztán ez elmúlt, van egy normális párkapcsolatom, egyetemre járok. Viszont van bennem egy egyre erősödő bűntudat. Utálom azt a régi önmagam. Most hogy lenne lehetőségem inni/ bulizni, semmi kedvem hozzá a régi dolgok miatt... ma is pl a barátaimmal bulizni mennénk, megvan a jegy a buliba, minden, de nem akarok menni mert a gondolattól is rosszul vagyok.. azt érzem, hogy nem érdemlem meg ezt az egészet mert kamaszként olyan rossz voltam
2017. dec. 31. 11:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Túl leszel ezen az érzésen. Te legalább lázadtál és nem 30-40 évesen fogsz emiatt elválni, stb. A szüleid is voltak kamaszok, lehet, hogy nekik is megvoltak a maguk "bűnjei". Ez természetes. Ha lesz rá pillanat, mondd el nekik, hogy sajnálod, hogy olyan nehéz helyzetek elé állítottad őket, és kérj bocsánatot. Lépjetek tovább. Sokakkal megesik... Velem is ez volt :)
2018. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!