Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megengednétek a 14...

Szülők! Ti megengednétek a 14 éves lányotoknak, hogy a saját pénzéből rendeljen magának néhány ékszert?

Figyelt kérdés
2018. jan. 1. 23:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
Pontosan igy van utolso,és még a felnottek is csapdába esnek a csaloknak,nem hogy egy 14éves tapasztalan kiskorú,aki még naiv ,és korábol és tapasztalat hiányában konnyebben is bizik.
2018. jan. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%
Az ebay-en, a tobbit nem tudom, 18 ev alatt nem lehet regisztralni a felhasznaloi feltetelek szrrint.
2018. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Persze, az eBay-en minden bóvli, legalább is annak nyilván ez a tapasztalata, aki csak a kínaikatól rendel :D Még jó, hogy azért nagyobb részben nem kínai áruval van tele az oldal, csak persze az nem fillérekbe kerül, és postaköltség is van. Ha kínai limlomot akarok rendelni, azt megteszem a wish-en, alin, az ebay-en akkor már tényleg márkás dolgokat keresek.
2018. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én rendeltem a lányomnak, amit előtte megbeszéltünk. Nem nagyon értem az ilyen anya-lánya kapcsolatokat, ahol ennyi minimális bizalom és kommunikáció sincs.
2018. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Nekem nem engednék. Anya nem bízik az ilyenekben. Egyrészt nekem nincs bankkártyám, szóval az övéről kéne, én meg max megadom neki, de mivel nem bízik benne nem.


Bár szerintem, ha megbízható az oldal és a szülők nem paráznak akkor szerintem igen.

2018. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár nincsen gyerekem, de a legjobb az szerintem, ha a szülő együtt ül le a gyerekkel a gép elé és együtt nézik ki, hogy mit szeretne a gyerek. Így nem szórja el a pénzét fölöslegesen olyan dolgokra, amiket utána nem hordana, és a szülő is finoman terelgethetné a gyereket, hogy a jó ízlés határain belül nézelődjön. Netről rendelni pedig ha jól tudom, legtöbbször csak előzetes fizetéssel lehet, amit meg csak kártyával tudnak lebonyolítani. Ehhez mindenképp kell a szülő "beleegyezése", de ha a gyerek megkéri őket, nem fognak nemet mondani, még örülni is fognak, hogy a gyerek számít a véleményükre és a segítségükre.
2018. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, a sajat penzet bizonyos hatarokon belul arra kolti amire akarja.
2018. máj. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!