Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ettől lehet apakomlexusom?

Ettől lehet apakomlexusom?

Figyelt kérdés

Még én sem hiszem el, hogy kiírom ezt kérdést...

Na szóval, 15 éves lány vagyok. Egyedüli gyerek. Anyámmal jó a kapcsolatom. Apám keveset van itthon. Vagy dolgozik, vagy a szüleinél, barátainál van. Mikor itthon van általában vagy TV-zik, vagy facebookozik. Nagyon lobbalékony, egyszer jokedvű, egyszer tiszta ideg. Nem olyan közeli a kapcsolatunk, sőt! Emlékszem mikor kisebb voltam sokszor hallgattam végig a szüleim vitáit. Mostmár egy fokkal jobb a kapcsolatuk de szoktak veszekedni, és most, hogy én nagyobb vagyok már nekem is beszólogat és ha visszaszólok veszekedés van, két perc múlva meg minden a régi... Régebben mindig sírtam, mostmár el tudom fogadni az itthoni helyzetet.

Viszont amitől kicsit megijedtem mostanában, hogy már vannak barátnőim akiknek barátjuk van. Mind 15-16 évesek. Nálam is próbálkoznak, de mindig visszautasítom őket. Nekem szinte csak a 20 - 25 évesek tetszenek, őket tudom komolyan venni, velük tudok beszélgetni. Nem tudom, hogy köze lehet - e ennek ahhoz, hogy nem tökéletes az apámmal a kapcsolatom. Nem mondom, hogy rossz a családi életünk , nem mindenaposak a viták. Nem hibáztatom apámat, a munka miatt is sokat stresszel, csak nem tudom van - e ennek köze ahhoz, hogy egyszerűen senki nem tetszik aki velem egykorú. Nem vagyok csúnya lány, akadnak udvarlók, de már van aki azt hiszi, hogy leszbikus vagyok amiért mindenkit elutasítok. Köszönöm ha válaszoltok :)



2018. jan. 2. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

"Nekem szinte csak a 20 - 25 évesek tetszenek, őket tudom komolyan venni, velük tudok beszélgetni."


Ők meg téged nem fognak komolyan venni,úgyhogy nincs közös nevező. Semmi keresni valód egy felnőtt férfi mellett.

Ez nem feltétlen apakomplexus, de ha nem változtatsz, akkor te leszel a lány, aki 17-18 évesen 30-as palikkal fog járni, aki bekamuzza a szeretleket, hogy bejusson a fiatal naiv lányka bugyijába. Hidd el, meg lehet játszani a szépet, senki nem egy kislánnyal képzeli el az életét.

2018. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem szeretnék kapcsolatot sem 15 évessel, sem 20 évessel. Tudom, hogy egy felnőtt férfinak felnőtt nőre van szüksége, nem rám. Én mégis úgy érzem, hogy szeretnék valakit aki megért, aki komoly. Tudom, hogy nagy az kockázata, hogy csak kihasználnak.
2018. jan. 2. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező: Ne aggódj egyáltalán nincs semmi baj veled!

Én is jobban érzem magamat az idősebbek körében akik normális emberek.

2018. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező: ha akarod írj nyugodtan üzenetet.

Segítek amiben tudok tanácsot kérhetel nyugodtan!

A harmadik válaszoló voltam.

2018. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:
Azt hiszik, leszbi vagy mert 15 (TIZENÖT) évesen nincs kapcsolatod? Nem lehet, hogy csak olyanok mondják ezt, akit elutasítottál? :)
2018. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2: Megérteni szinte bárki meg tud, nem kell hozzá komolyság. Komoly embert pedig nem csak a 20-on évesek között találsz.

Ja, meg neked is komolynak kéne lenned.

2018. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell egy pasi?
2018. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!