Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám egy f. kalap? Ha igen,...

Apám egy f. kalap? Ha igen, mit tegyek, már megint mintha görcs lenne ettől a gyomromban?! -többi lent-

Figyelt kérdés

Mondja apám, hogy inkább csinált volna sámlit, egy hányaveti f.kalap vagyok. Az előbb ordibált, és valszeg mindjárt folytatni fogja. Ordibálja, hogy egy hülye gyerek is megérti ennyi idő alatt amit mond. Kezdjük ott, hogy azon akadt ki, hogy rátapostam kicsi macskakövekre amit a papucsomban nem vettem észre, szóval nem direkt léptem rá, ezért kioktatott, leordított és kiselőadást tartott. Meg azért is lecseszte a fejemet, hogy pontos legyek azt, hogy kitöri a gerincemet ha megtudja még egyszer a Manna ABC -ben vásárolok mert olyan drága, és nem nekem kell rá megkeresnem a pénzt. A padlóra azért akadt ki mert csíkot tud húzni. Na de kérem! Attól egy trehány disznó lennék, hogy nem vettem észre? Tegnap is este felsöpörtem (apám éjszakás volt a munkahelyén) és elmosogattam, arról nem tehetek, hogy a macska rövid időn belül megint megcsinálja és nem az lesz vassárnap felkelés után fél vagy 1 órával (amikor az észlelésem elég alacsony még) a dolgom. Azt mondja, hogy az nem nagy segítség, hogy elmosogatok, nemrég pedig azért panaszkodott mert nem mosogatok el!


Most mondja meg valaki mert nekem már ebből qvára elegem van(!), apámnak igaza van vagy egy f.kalap?


Amúgy szeretem, már csak azért is mert az egész nyamvadt "családból" Ő az egyetlen aki nem "zokniként" kezel, hogy amikor kellek akkor felvesz amikor meg nem akkor "bevág a sarokba, de ezt már tovább nem bírom, az ilyenek után mindig görcsben áll a hasam...

Azt meg kifelejtettem, hogy miután összesöpörte azt a minimális kavicsot a földről, én csak álltam és vártam, hogy fejezze be, hogy mikor fejezi be végre, erre mondja, hogy állok mint egy hülye gyerek. Utána bejöttem a szobámba.



2016. aug. 21. 09:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
amúgy 15/L
2016. aug. 21. 09:49
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Amugy nem 100-as az apád... nem kellene rögtön ordibàlnia mindenér :/

Ülj le vele és beszélj a fejével hátha megérti!

2016. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szántóvető ***** válasza:
3%
mondd meg neki hogy 4 év múlva kivered belőle azt is amit a wc-ben szokott hagyni.
2016. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Most azon tényleg mit nem lehet megérteni, hogy ne a drágább boltban vásárolj. Apukád túl ideges, de te se vagy angyal.
2016. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Volt ilyen, Én jöttem ki belőle rosszul... Olyan is volt (2-3 éve...), hogy írtam egy szép hosszú 3 oldalas levelet amiben leírtam a gondjaimat, hogy gondolok és érzek, nagy nehezen, mivel alapból nem tudok "jól" kifejezni magam, pláne nem előtte. Bementem a munkahelyére (szintén éjszakás volt), odaadtam neki, mondtam, hogy miután elmentem olvassa el. Erre mit tett? Nemhogy nem olvasta el, de még ki sem nyitotta! Rá 1 évvel később került elő az asztali szekrénye aljából bontatlanul ahogy adtam!
2016. aug. 21. 10:02
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt értem, de érdekes, amikor magamnak vettem onnan a dolgokat estére (sokszor éjszakás), tök jól tudom magamnak kigazdálkodni. Nem vagyok egy angyal, ez tény, de akkor, ennyire túl kell, ÍGY reagálni?
2016. aug. 21. 10:04
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem veled van baja, hanem kimerült és fáradt, nem megy jól az élete, ezért viselkedik így. Valahol nagyon sok stressz éri, valószínűleg a munkahelyén és ez teljesen felőrli az idegeit, pedig szeret téged, de a körülmények miatt sajnos nem képes most többre.

A kis ABC-k tényleg lehúzósak, csak akkor érdemes odamenni ha életveszély van :)

2016. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet, sőt akkor biztos, hogy stressz miatt van. De már nem tudok "okosabb" lenni, mert mindig én szívom meg azzal, hogy tűröm. Volt, hogy előhozakodtam ezzel, régebben, nos azt mondta, hogy hülyeség, vagy azt, hogy n beszéljek hülyeségeket(?), lényeg, hogy ismételten én voltam a hülye.
2016. aug. 21. 10:08
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló volt a helyzetem, annyi különbséggel hogy nekem csak nevelőapám. Állandóan vergődik és vitatkozik mindenen. Nekem ez úgy oldódott h már kétszer akkora vagyok mint ő és már nem mer beszólni... De amikor 10-12 éves voltam mindig fenyegetett h jól összever.

Én azt javaslom ne foglalkozz vele, és lépj le otthonról, amint betöltöd a 18-at. 16/F

2016. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ha széthordtad a kavicsot a lakásban, mert ébredés után 1 órával még "alacsony az észlelésed", és miután szólnak érte, ahelyett, hogy feltakarítanád, megvárod, amíg apád (aki egész héten dolgozik, és ezek szerint otthon is mindent ő csinál, hogy téged eltartson) felsöpri, és csak állsz és bámulod, ahogy utánad takarít... lehet, hogy apád nem türelmes típus, de te tényleg hülye vagy.

Kicsit próbálj meg segíteni otthon, próbálj meg odafigyelni, hogy ne csinálj koszt, annyira talán nem nehéz lenézni a lábad elé, még ébredés után sem.

Mosogass, főzz, takaríts, segíts apádnak, mert pont azért ilyen ideges, mert minden felelősség az övé, mindent neki kell csinálnia, te meg csak... hát igen, állsz, mint egy hülyegyerek, és vásárolgatsz magadnak az ABC-ben.

2016. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!