Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vessek ennek a kapcsolatn...

Hogy vessek ennek a kapcsolatnak véget?

Figyelt kérdés

Szia , mi a véleményetek ? Anyukámnak van egy pasija 1-2 éve ismerik egymást . Én már az elején nem jöttem ki a pasassal de próbáltam jófej maradni, ma reggel arra mentem ki a konyhába hogy anyu teljesen ki van borulva és sír , a pasas azt mondta neki ha nem csinálja azt meg azt akkor végleg elmegy , nem elöszzör van igy , persze anyu mindent megcsinál neki csak ne menjen el . Érzelmileg zsarolja , lelkileg tönkre teszi , de anyu szerelmes és nem lát semmit . Rám nem hallgat , keresztanyukámra nem hallgat mit csináljak ? Ő ennél a viselkedésnél sokkal jobbat érdemel. Attól fél hogy egyedül marad . Ti mit csinálnátok a helyemben ?

14/L



2018. jan. 7. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Ha egy nő pasifüggő (rengeteg nő az), azt agyon is üthetik, akkor is térden csúszva fog a pasija után menni.
2018. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg tőle, hogy ha neked lenne egy kapcsolatod, ahol a párod ezeket csinálná veled, ő mit szólna hozzá.
2018. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Mondd neki engedje el,hadd menjen, sõt az ajtót is nyissa ki neki.Akkor majd a pasas észbekap, igy jobb az anyudnak,hogy lelkileg ki fog készülni?Inkább foglalkozzon veled.
2018. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajnos apukám meghalt , én megértem hogy boldog akar lenni és nem akar egyedül maradni de ez nem boldogság
2018. jan. 7. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Ha meg mondassz neki valamit az lesz miért szólsz bele. Az ilyen emberekkel senki nem tud mit kezdeni. Magának kell rájönnie hogy ez a pasi nem szereti.
2018. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad, apám 12 éve él bántalmazó kapcsolatban - érzelmi zsarolás -, mindenki látja, mekkora szmét a nője, de ő "szereti". Innentől kezdve mi a fejünk tetejére is állhatunk, mert vele van - bár fogyott vagy 10 kilót és tök nyúzott a folyamatos megflelési kényszer miatt, de ez van.
2018. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
"anya, te most nem látod, de ez a ffi csak kihasznál. Te ennél jobbat érdemelsz. Dobd ki bátran, mert minden ujjadra jut 2 másik különb ffi."
2018. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az jó ötlet, hogy arra kérdezz rá, hogy ő mit tanácsolna neked hasonló helyzetben. Egyébként ne szólj bele az anyukád párválasztásába, de azt éreztetheted, hogy mi a véleményed.
2018. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
meg is mondtam neki ma a véleményem , és jött az hogy miért szólok bele , most a pasasnak az anyjával van valami , és állandóan az ő ügyével foglalkozik , nekem meg itt a továbbtanulás le se szarja , és azért egy picit bánt hogy szó szerint egy férfi vad idegen anyja aki az ország másik felébe lakik az fontosabb mint a saját gyereke :(
2018. jan. 7. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!