Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véget vessek a kapcsolatnak,...

Véget vessek a kapcsolatnak, vagy próbálkozzak még?

Figyelt kérdés

Több mint 5 éve vagyok együtt a párommal. Nagyon szeretjük egymást és bármit megtennék érte. 4 hónapja kiment külföldre dolgozni 1,5 hónapra, borzalmas volt. Amióta hazajött szinte alig szeretkezünk, viszont a többi dolog rendben van. Az elmúlt 1-2 évben kezdtem el érezni, hogy valami nem okés, mert kb azóta szeretkezünk kevesebbet, de az utóbbi 1 hónapban egyáltalán nem voltunk együtt.

Már többször is beszéltem vele ezügyben, hogy mit kéne tennünk, meg hogy hogyan lehetne ezt még helyrehozni, de szinte semmit sem mondott rá, én meg teljesen kész vagyok, mert nem tudom, hogy érdemes-e még ezen a kapcsolaton dolgozni, vagy inkább szakítsunk, ha nem megy a dolog. Nagyon szeretem, de ezt már nagyon nehezen viselem. Szerintetek mi lehet a megoldás? Mit csináljak?


2012. márc. 7. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp ki kellene deríteni, hogy miért. Ha nagyon szeret mint írod, akkor a testedet is nagyon szereti, nincs senki más. Viszont ha mégsem szeret vagy nem annyira, akkor bizony lehet egy 3.fél is a kapcsolatban. Ezt beszéld meg vele. Nem kell csöpögősen, inkább hatásosan.
2012. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kint megcsalt, és most lelkiismeret furdalása van?Pszichésen ez is hazavágja a férfiak potenciáját.
2012. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát a megcsalásban nem vagyok annyira biztos, de azért a kisördög belém is belém bújt kb 1 héttel az indulása előtt. Belenéztem a telefonjába és egy olyan lánynak írt sms-t,akit én is ismerek, sőt az egyik legjobb barátjának az exe. Igazából az sms utolsó mondata a lényeg: "bocsi a tegnap estéért, de nem bírtam magammal" Szóval azóta nem tudom hova tegyem ezt a dolgot, mert nem merem neki elmondani, hogy belenéztem a telefonjába, mert előtte ilyet még nem csináltam és azóta sem mertem.
2012. márc. 7. 16:30
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudsz őszintének lenni, akkor a másiktól sem várd el. Ez a kapcsolat alapja.
2012. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem ez az sms nagyon fura. az én párom évek óta külföldön dolgozik, másfél hónapig kint, 1 hetet itthon. Nagyon felőrli a munka, nekünk is megváltozott sok minden, a szex is, ezért gondoltam hogy nálatok is ez van de ez az sms betette a kaput
2012. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tudok én őszinte lenni,itt igazából a bátorságon múlik a dolog szerintem és az az ami nincs. Félek hogy félreértettem valamit és egy ilyennel elveszítem.

Már többször is tettem kísérletet a kapcsolatunk javítására de mint csak pár hétig volt jó azután meg megint állóvíz, amikor nem történik semmi. Már azon is gondolkoztam, hogy abbahagyom a fogamzásgátlót is, mert így olcsóbb a gumi. Persze ő erre azt mondta, hogy majd megpróbál jobban odafigyelni rám,de hát mindig csak pár napra sikerült. Általában este ér haza mert vidéken dolgozik eszik, fürdik aztán már szinte csak az ágyban találkozunk ahol egyből elalszik. A hétvégéket mostanában lustizással töltjük az ágyban, hátha megjön az ihlet a szexre, de nem igazán. Már vettem egy csomó szexi fehérneműt is, meg mindig a kedvére próbálok tenni de semmi. Miután több hét eltelt így, beszéltem vele de nem vezetett eredményre.

2012. márc. 7. 16:41
 7/15 anonim ***** válasza:

"bocsi a tegnap estéért, de nem bírtam magammal"


Ezt elég sokféleképpen lehet érteni, lehet úgy, ahogy az egyik válaszoló, mármint szex irányban, de lehet akár egy összeveszés, hülye/sértö megjegyzés vagy bármi más is.

2012. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pontosan, és emiatt sem mertem neki elmondani a dolgot. Félek, hogy ok nélkül förmednék rá.
2012. márc. 7. 16:54
 9/15 anonim ***** válasza:
tudod én több mint 1 éve vagyok a barátommal,együtt élünk,és ő pont olyan mint most a párod,nem kezdeményez,akkor talán együtt vagyunk ha kezdeményezek,de többször csak elutasít,tesommal dolgozik együtt így tudom nem csal meg nincsenek is ott nők.De nem tudja mire fogni,neki ennyiszer elég.Pedig én is mindent bevetek.Nem vok kövér,figyelek az alakomra.
2012. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És te hogy tudod ezt feldolgozni? Neked milyen érzéseid voltak ezzel kapcsolatban? Én teljesen azt érzem most, hogy már nem is vagyok nő, ha nem kíván. A másik pillanatban meg azt, hogy talán nem tőlem függ.
2012. márc. 8. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!