Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Vessek véget a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vessek véget a kapcsolatnak, mielőtt a ragaszkodásom a tetőfokára hágna, vagy várjak még a csodára, hátha hivatalosan is együtt lehetünk?

Figyelt kérdés
Van egy "párom", akinek 11 éve van egy kedvese, akivel együtt is él. Két hónapja ismerkedtünk meg és azóta nagyon megszerettük egymást. Én el tudnám képzelni vele a jövőmet, a mindennapjaimat, pontosan úgy, ahogy ő is velem. De túl sok minden köti össze őket (autó, ház...) ahhoz, hogy kilépjen a meglevő boldogtalan párkapcsolatából és velem folytassa tovább. Egyszerűen minden szabadidejét rám áldozza, mindent megtesz, hogy kompenzálja a nekem okozott fájdalmat, tehát tudom, hogy nem vezet félre.
2014. nov. 14. 20:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Te sose leszel első, bármit is akarsz hinni, csak pótlék vagy és egy buta liba aki szó nélkül benyeli a szokásos kábító szöveget, mely szerint a pasi elhagyná a párját, de........

Tudod, hogy nem vezet félre?

Hah, persze.....ahogy a párját se..... :)))

2014. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Hasonló cipőben járok mint a krapekod.Csak abban az esetben lépnék ki a 10 éves kapcsolatomból,ha a csere alany anyagilag is egyben van,vagyis legalább olyan szinten mint a meglévő.Mert a csinos kis barázdabillegetőket megdugom persze,de attól még ő egy egy semmirekellő.
2014. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 TheHologram ***** válasza:
Én komolyan nem értem,hogy lehet ilyen dolog az életben. Hogy juthat valaki oda,hogy egy boldogtalan kapcsolatban él és nem akar kiszállni? Egyébként 2 hónap az semmi a 11 évhez képest, úgyhogy egyikőtöknek sem tudom most semmit mondani mit kéne tenni. Szerintem ehhez még kell egy kis idő mire kiderül mi is lesz a következő lépés.
2014. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Jajj... Egy a sok-sok megvezetett csajbol.
2014. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Tudod hány millió nő járt már a cipődbe, és mi lett a vége? Legyints egyet és lépj ki, mert a vesztes stafétabot már nálad van.
2014. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, csak túlságosan is megszerettem és nem igazán akarom elengedni. Vagy hallgatok a szívemre és vele maradok, vagy az eszemre és elküldöm a jó édes...

De számomra ő eddig az etalon! Minden, dectényleg minden jó vele, minden klappol, egyszerűen tökéletes( maga a hapi külsőleg belsőleg, szex, a kompatibilitás... :) ), csak egy a bibi. :/

2014. nov. 14. 20:51
 7/20 anonim ***** válasza:
Mindenki így éli meg, míg a pasiról ki nem derül kicsuda:)
2014. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A minap sírt, mert itt kellett hagyjon engem, mivel várta haza a párja.
2014. nov. 14. 20:55
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
hehe még nálam is jobb színész akkor.
2014. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Majd rá jössz, hogy minek dőlj be, meg minek ne:)
2014. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!