Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha apám nem...

Mit csináljak ha apám nem enged sehova és semmit?

Figyelt kérdés
nagyon szigorú 19 éves lány vagyok, idén érettségiztem most tanfolyamra járok sose csináltam még semmi rosszat amit már magam korombeliek rég átéltek otthon ülök mindig szeretnék már élni de apám nem engedi pl. diszkóba sem enged barátnőmmel múltkor nem szóltam neki és úgy mentem el buliba hogy csak anyám tudta mikor haza értem apám már várt le sem feküdt és nekem állt hogy többet nem mehetek sehova de ha megkérdeztem volna tőle hogy elmehetek-e úgyis az lett volna a válasz hogy nem mit csináljak? szeretnék néha bulizni meg ilyenek hülyeséget úgysem csinálok elvégre nem vagyok már gyerek és ebbe a bezártságba bele fogok őrülni mindenki szerint az apám már beteges

2018. jan. 13. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem állsz ki magadért 30 évesen is otthon fogsz ulni szerelem nélkul,és viszed haza neki a pénzt.. Ez lesz az életed. Állj ki magadért ha erőszakos akkor rendorség,és tipli mielobb.
2018. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom nyelvtan órára elengedett, de úgy látszik nem sok értelme olt.
2018. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Captain Logic ***** válasza:
100%
És mit csinál, ha elmész? Gondolom kulcsod van, bezárni nem tud. Amúgy sem teheti meg, már nincsen joga hozzá. Egyszerűen ne szólj neki, és kész.
2018. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Világosítsd fel apukádat, hogy már elmúltál 18éves és nagykorú vagy, most már magadért felelsz így oda mész ahova akarsz. Nem szólhat bele maximum kedvesen megkérhet, hogy ne menj, te pedig szintén kedvrsségből megteheted, hogy nem mész. De már meg nem tilthatja. Erre monhatja, hogy ő tart el és ezért szót kell fogadnod. Erre meg az a megoldás, hogy munkát válalsz és beszálsz az otthoni költségekbe és innentől te is mondhatod, hogy egyenlő jogaitok vannak. Ha tovább akadékoskodik mond meg, hogy nincs igaza és ne hagyd magad. Ha etőszakos próbálj suliba és koliba menni, vagy elköltözni. Sz utóbbi tudom nem könnyű magasak az albérlet árak.
2018. jan. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Dolgozz, keress és költözz el.


Én 21 évesen sem mehettem sehová. Be éppen nem.zártak de bennhagyták a kulcsot a zárban, ergo volt h három orát fagyoskodtam kinn éjszaka reggel fél nyolcig, mig fel nem ébredtek. Ez eljátszották akkor is, mikor melozni jártam.

2018. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk ez a költözz el tanács nagyon jó. Érettségivel vajon mennyi pénzt fog keresni? Max minimál bért. Az albérletek meg budapesten 100+rezsinél kezdődnek. De 70 alatt tuti nem talál semmit. Ha nincsenek barátok akikkel összeköltözhet mit csináljon? Vadidegenekkel csúnyán meg lehet szívni....megértem ha valaki nem vág bele. Vajon akik ilyet tanácsolnak meg is csinálták a mi világban? Kézelkedem benne.
2018. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elköltözni még nem tudok egyedül nem tudnék megélni ha elmegyek vhova akkor veszekszik velem ha felidegeskedne eléggé talán még meg is ütne hiába mondom hogy felnőtt vagyok és magamnak keresek pénzt is nem érdekli
2018. jan. 14. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Isten mindig ez az elköltözni dolog egyesek nagyon okosak :-(

Egyébként én is nemrég érettségiztem, most én szakmára járok átérzem a helyzeted mondjuk én fiú vagyok, eddig engem sem engedtek sehova ezért azok a barátok akik voltak el veszítettem az összeset :-( ez van, le ültem velük és beszéltem.

Nyilván a faterod félt téged.

Szóval mikor mindenki nyugodt akkor le ülsz velük az asztalhoz és szépen lassan el mondod nekik a dolgokat nem vagy már kicsi, ti is voltatok fiatalok és ti is jártatok buliba én is szeretném néha jól érezni magamat mint ti régen, vagy ez nekem nem jár?? eddig nem is voltam nagyon sehol, légyszíves apa és anya engedjetek el bulizni, ígérem vigyázzni fogok stb.

Esetleg vehetsz magadnak még gázsprayt is vagy sokkolós bicskát megmutatod a faterodnak hátha nyugodtabb lesz.

Lehet hogy hülyeséget írtam de azért próbáltam segíteni :-) sok sikert, hajrá, sikerülni vog.

Írd majd meg hogy mi lett, kíváncsi vagyok :-)

2018. jan. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!