Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy viseljem el a szüleimet?

Hogy viseljem el a szüleimet?

Figyelt kérdés

A héten 4 vizsgám lesz, 2 prezentálásom, vagy 5 beadandóm. Egyszerűen bosszant, hogy érzem, hogy csomó dolgom van még, de annyira el vagyok fáradva szellemileg, hogy alszom el, erre rájön még az is, hogy fáj a fejem, érzem, hogy meg leszek fázva. Kimegyek szünetet tartani, és jön apám, hogy csináld már meg nekem ezt meg azt, rendezd már evszerint sorba ezeket az újságokat. Semmire nem vagyok jó, csak sírni, mikor mondomm hogy jó jogy 5 perc szünetet tartok és akkor se hagynak pihenni, ők vannak felháborodva. Nem bírom a stresszt, nem bírom, hogy nem tudom ki se pihenni magam, úgy megyek már be prezentálásra, hogy tudom, hogy le leszel szídva, mert soha nem tetszik a tanárnak, amit én csinálok.

És nem képesek megérteni a szuleim, hogy nem egy táncóra az egyetem, mivel semmire nincs időm mellette.


2018. jan. 14. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Ne viseld el öket! Menj el dolgozni, keresd meg az egyetemrevalot az eltartásoddal együtt és beköltözik lelkedbe a béke!
2018. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Ezt ugyanígy mond el a szüleidnek,akkor talán nem fognak csesztetni,és békén hagynak tanulni.
2018. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nincs lehetőséged kollégiumba költözni?
2018. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Ülj be egy könyvtárba/kávézóba.
2018. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy jelenleg az egyetem a legfontosabb a számodra, ne zavarjanak. Zárkózz be a szobádba.
2018. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük, addig tanulnak-e helyetted.

Mondd meg nekik, hogy első az egyetem. Amíg el nem végzed, nincs időd mással foglalkozni, és inkább segítsenek, és addig ne terheljenek téged olyannal, amit ők is meg tudnak csinálni.

2018. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű anya, apa figyeljetek sajnálom de most lesznek a vizsgáim és erre akarok koncentrálni, nem tudok segíteni mert nagyon el fáradok és nem tudok tanulni,de ha lesz időm fogok segíteni meg ígérem de abban biztos vagyok hogy vizsga után sok mindenben tudok segíteni de most szeretnék koncentrálni valami ilyesmit, leginkább az igazságot elvégre nem vagy már gyerek, meg fogják érteni.

Lehet hogy hülyeséget írtam de azért próbáltam segíteni :-) sok sikert, hajrá, fog az sikerül nyugi.

2018. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!