Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok ahhoz hogyha a fiatok azt mondaná hogy szeretné be rasztázni a haját?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 21:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ízléstelen, de egészségre
2018. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, ez attól függ, hogy milyen hosszú a haja. Mikor rasztásítanak, akkor a haj 1/3-dal lesz rövidebb, így kell kalkulálni. Amúgy igen
2018. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
100%
Nem maradandó dolog mint például a tetoválás, nyugodtan.
2018. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%

Mi a gondod azzal, hogy raszta hajat szeretne? Nem örökre marad így neki. És nem csinál ezzel semmi rosszat, csak egyszerűen ilyen lesz a haja.

A raszta hajat is ugyanúgy tisztán lehet (és kell is) tartani mint a nem rasztát. Meg kell mosni samponnal és alaposan kiöblíteni vízzel. Sokkal több odafigyelést igényel mint egy átlag hajviselet és fodrászhoz is rendszeresen kell járni vele.

Aki szerint ez ízléstelen vagy igénytelen vagy koszos, az egy idióta. Rengeteg embert látok napi szinten az utcán akiknek NEM raszta a haja mégis csimbókokban áll a fejükön mert merő zsír és korpa az egész. Az ilyen ember legtöbbször bűzlik is, és a hajszaga a legkevesebb.

Raszta hajú fiút/lányt igénytelenül és büdösen még sosem láttam.

Úgyhogy ostoba előítéletek helyett kéretik egy kicsit körülnézni és reálisan elgondolkodni a dolgokon.

2018. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%
Én a hatéves fiamnak is megengedtem. Bármikor le lehet vágni, alaposan átbeszéltem vele hogy lehet lesznek majd olyanok akiknek nem fog tetszeni, de ő akkor is akarta. Imádja. Szerintem ugyanolyan dolog mint egy hajvágás vagy egy hajfestés.
2018. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 18 évesen csináltatta meg. Nagyon jól áll neki, nem igénytelen, nem koszos, amúgy már a derekáig ér.:-) Sem az egyetemen, sem munkahelyen nem volt problémája belőle. 15 éves még egy kicsit fiatal, de ha tisztában van vele, mivel jár (egy hosszú rasztát nem félóra megmosni, több idő kell a rendbentartásához, mint egy szimpla rövid hajhoz), akkor oké.
2018. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
30%
Addig nem engednék neki semmit, amíg nem tanulná meg, hogy az igekötőt egybe kel írni az igével.
2018. jan. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Én engedném neki.Az ő feje, nem az enyém...
2018. jan. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Közéosuliban volt rasztés srác, nagy ügy.

Én engedném, az ö haja, apámnak is volt katonaság után, meg majdnem derékig erő haja :)

Nekem tizenévesen rikító rozsaszin, meg állandöan picibe font, stb.

2018. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A fiam 10évesen találta ki hogy megnöveszti a haját. Most 12 és hosszú hajú. Tőlem akár rasztásíthatja is.
2018. jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!