Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban túl sokat foglalkozok...

Valóban túl sokat foglalkozok magammal?

Figyelt kérdés

A szüleim el mindig problémànk volt ebböl. Szerintük túl sokat törödök magammal, a külsömmel.

Heti 2-3 hajmosàs, ha elmegyek otthonròl, smink (5 perc alatt megvan), illetve reggel-este arcàpolàs.

Nem àllnak otthon halomban sem a ruhàk, sem a kozmetikumok.

Ruhàra havi àtlagban olyan 5 ezret költök (de van, hogy semmit), kozmetikumok (nem sminkre) havi 5-10 között.

Odahaza amíg nem dolgoztam (gimi végeztéig laktam otthon), addig persze kevesebbet. Ruhát ünnepekre kaptam, kozmetikumok havi 1000Ft-t. .

Viszont akkor is mindig ment a Vita, hogy lehet annyit "szenvedni", még hogy szerencsém lesz, ha kifogok valakit, Aki ezt türi.

Anyu nem sminkel, illetve hajst is csak a legegyszerübb csalànsamponnal mos heti egyszer, mivel rövid a haja.

Az enyèm vékonyszàlú, hosszú, szàraz, így Kell a balzsam, az olaj.

Már nem lakom otthon, de ha hozzàm jönnek anyuék, màig megjegyzik, hogy atyaèg, ennyi ruha (fél szekrény, messze nem sok), meg hogy teli a fürdöszobapolc a cuccaimmal.


Miert tartjak ezt soknak, mikor masnal sokkal tobb van?


2018. jan. 20. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk ez alap. Anya már most toszogat az arctisztítóért, a pattanásaim miatt. Ruhát általában ritkában kapok, de akkor rengeteget.

12/L

2018. jan. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Mert ők még ennyit se csinálnak, ahogy írod is. Szerintem fogalmuk sincs, hogy mennyi időt és pénzt felemészt, amikor valaki tényleg rengeteget foglalkozik magával, sminkel, kozmetikushoz meg fodrászhoz jár, körmöshöz, egyszerűbb szépészeti beavatkozásokra. Te ennek a közelében sem jársz. Az, hogy valaki ad magára, nem azt jelenti, hogy túlzásba viszi.
2018. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Már nem lakom otthon... akkor meg mit érdekel, mit pampog? Felnött vagy állitsd le.
2018. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem foglalkozol sokat magaddal,ahogy leírod szerintem ez teljesen ideális. Viszont a szüleid elég maradiak lehetnek,mond meg nekik nyugodtan a véleményed elvégre felnőtt vagy.
2018. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem. Ez az átlag szint, ebbe semmi extra nincs. Ha azt írtad volna, hogy minden hónapban veszel egy high end, harmincezer forintos palettát, meg 18 lépéses az arcápolási rutinod, akkor azt mondom, hogy sok, de ez egyáltalán nem sok. AZ oké, hogy édesanyádhoz képest sok, de átlag szemmel nézve nem sok.
2018. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Mintha magamrol olvastam volna. :D

Szempillaspiralt es szemoldok ceruzat hasznalok csak a mindennapokban, de anyamnal ez egy ora keszulodesnek es ido pazarlasnak szamit. Holott 10 perc se az egesz. Ha felrakok egy arc maszkot vagy leradirozom a borom, akkor ,, mit flancolok,, meg ,, hat olyan oreg vagy hogy neked ilyenek kelljenek,,. Azt se tudja mi mire van, nem fogja fol, hogy nem csak 40+-osoknak gyartanak ranctalanitot, holott kis csilliardszor elmondtam mar neki. Pedig neki is van mindenfele smink termeke es arc kreme, szoval tenyleg nem ertem, mire ez a piszkalodas.

2018. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok igénytelen trehány nő fuj arra aki csinos és ad magára főleg azok fujnak ahol a férfi tiltja meg h csinos legyen vki. Szard le. Ha elmultál 18 kit érdekel a véleménye. Irigy rád lehet h te megteheted.
2018. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a válaszom nem, te egy igényes lány vagy, lehet hogy régen nem ez volt a szokás a szüleidnél de mond meg nekik hogy a világ változik.
2018. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok, szinte semmi. Én nem foglalkoznék avval mit mondanak a szüleim.
2018. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!