Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám szerint túl sokat...

Apukám szerint túl sokat foglalkozok magammal, de én ettől érzem jól magam. Miért nem érti meg? Mi köze van hozzá?

Figyelt kérdés

Nem érti meg, hogy nekem szükségem van azokra, amiket teszek, ahová járok. Ezektől érzem jól magam.

Régen pl. duci voltam és utáltam, hogy amíg más bátran felvehet szép ruhákat, nekem marad a nadrág. Most pedig kiélvezem, hogy bátran felvehetek bármit, gondolkodás nélkül.

Apa teljesen más szinten él, mint én, anyáék, vagy akár a barátaink. Neki más dolgok a fontosak és én ezt el is fogadom. De én más közösségben vagyok benne és nekem az a normális, hogy nem itthon eszem, vagy hogy átgázolok az embereken a céljaimért.

Régen nincs az életemben, most pedig eszébe jutottam, de én már nem kérek belőle. Sokáig akartam, hogy foglalkozzon velem, de már lezártam ezt és rájöttem, hogy nekem van apám, csak nem a vérrokonom.

17 éves vagyok és az utóbbi években alig láttam. Most pedig előtört belőle az apai ösztön, de úgy érzem, hogy már késő...


2015. aug. 12. 09:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%

Azt megértem, hogy nem vagy már kíváncsi apukádra.

De abban igaza van, hogy nagyon nem normális dolog, hogy szerinted tök természetes átgázolni másokon. Erre ne legyél büszke.

2015. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok büszke erre, de ez így van.
2015. aug. 12. 09:22
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

"vagy hogy átgázolok az embereken a céljaimért. "

ezzel csak addig lesz baj, amíg nem rajtad gázol át valaki, és odáig leszel meg vissza


egyébként nekem is ilyen az apám, hogy azt hiszi, hogy totál ágrólszakadtan öltözködve meg ilyenek ma ugyan úgy lehet az ember valaki, mint a 70-es-80as években, amikor ő volt 10en éves, úgy kell kikönyörögni mindenre a pénzt mert ő "nem vesz 6000-ért egy pólót", persze amúgy 990ért szoktam venni ha akciós a new yorkerben de mindegy, eddig általában el sem jut az okfejtés...

2015. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Költőnő? ***** válasza:
73%
17 évesen ne mondd, h nem tudnál változtatni a jellemeden....
2015. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Gázoltak már át rajtam. Túléltem.

Ilyen vagyok, nekem ez így jó.

2015. aug. 12. 09:36
 6/34 anonim ***** válasza:
94%

Sokadszor látom itt ugyanezt a típusú kérdést - nem tudom, te teszed-e fel mindet, de a sztori ugyanaz. Kedves lány lefogy és törtető liba lesz.


A belső bizonytalanságod nem múlt el. Sosem tudod a lelked mélyén, hogy akik most elismernek, megvetnének-e, ha nem fogytál volna le. Van egy kifejezés erre. Te nem vékony vagy, hanem "lefogyott kövér". Ott vannak benned ugyanazok a gátlások, és ugyanúgy azok határozzák meg az életedet, éppen csak most annak a bizonyos lónak a másik oldalára estél át. Érdemes lenne elgondolkodnod ezen, ha tényleg elégedett akarsz lenni az életeddel.

2015. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt nem tudtuk meg, hogy az pontosan mit is takar, hogy "átgázolsz embereken a céljaidért"?
2015. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%

Jaaj jön még kutyára úthenger :))

Ebben a korban menő az ilyen leszarom stílus. De remélhetőleg kinövöd

2015. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

kíváncsi vagyok hogyan lehet 17 évesen törtetni...

töriórán a fanni jelentkezett de te bekiabáltad a választ?

[link]

2015. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%
Elég butának tűnsz kérdező :D Az alatt hogy " nem itthon eszem" ezen mit értesz? Elmész Nagyihoz? Kunyerálsz kaját a haverjaidtól? Esetleg a zsebpénzedből eszel máshol amit "köcsög" apádtól kapsz?
2015. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!