Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha anyám beleszól...

Normális ha anyám beleszól abba, hogy mikor megyek a mosdóba?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 12:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Mondd neki ugyanazt te is. Észre fogja magát venni. Vagy ki fog belőle bukni, hogy voltaképpen mi baja van.
2018. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Az utolsó ember akit ismertem, és akinek mindig beszóltak emiatt... összeköltözve a sírba kergetett engem is. Minimum 1, de gyakran kettő órán át trónolt naponta kétszer, háromszor. Az ember tűri egy darabig, de aztán már kifakad, ha szinte soha nem üres az a rohadt fürdő, és félórákat kell rimánkodni, hogy kijöjjön onnan az illető. Szóval ha te is ilyen szarkirály vagy, akkor ezért. Ok nélkül senki nem cseszegeti ezzel a másikat, úgyhogy nyugodtan tedd most hozzá a sztorihoz, hogy mivel váltod ezt ki. Igaz, az én szarkirályom is tök ártatlannak érezte magát, rohadtul nem értette, mi a gond azzal, hogy napi 3-6 órára lefoglalja az egyetlen fürdőt.
2018. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
22 éves vagy? Azt hittem 12 14.
2018. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem normális. Majd ha hasmenése lesz, te is említsd meg neki, hogy "Anyu, már megint f*stál?"
2018. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

7-8 éves kor fölött már nem kéne beleszólni.

Te meg 22 vagy. Te is tudod, hogy ez totál abnormális.


Egész életedben így volt ez?

Ha fiú vagy, arra tippelnék, hogy azt gondolja, mindig önkielégítést végzel. Mondjuk konkrétan ahhoz se lenne köze.


Az univerzális megoldás, ahogy a GYK-n minden szülő-felnőtt gyerek problémára ;-) :

Költözz el!

2018. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!