Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha anyám...

Mit csináljak, ha anyám állandóan beleszól a dolgaimba?

Figyelt kérdés

Ha levelem jön (akár hivatalos), kérdezés nélkül felbontja és elolvassa. Ha elmegyek itthonról, felforgatja a szobámat, turkál a cuccaim között, átrendezi és átpakolja a cuccaim...


De a legjobban az húzott fel, hogy nagy nehezen megengedték, hogy lehessen kutyám, azzal a feltétellel, hogy én fogok róla gondoskodni és én fizetem a vele járó dolgokat. Ez rendben is van, dolgozok is. Egy felnőtt kistestű kutyát fogadtam be, megmentettem. De anyám mindenbe beleszól vele kapcsolatban és tojik rá, ha mondok valamit. Mondom neki, hogy ne adjon neki valamit (pl tejet), azért is ad, a kutya meg fosik tőle... De szerinte nem fosik, csak hígabbat kakil. De azért én takarítsam már le róla a fost... Vagy elmegyek vele sétálni (napi 3x), 30 perc múlva ha kinéz az ajtón anyám már ordítozik(!) velem, hogy miért nem viszem sétálni a kutyát... De múltkor már azzal húzta ki a gyufát, hogy gondolt egyet, hogy majd ő levágja a kutya karmait, persze belevágott az érbe, elkezdett vérezni... és telefonál nekem, hogy menjek már haza munkából, vigyem el orvoshoz a kutyát, mert vérzik...


Mit csináljak már, hogy leálljon?? Elköltözni még sajnos nem tudok...


2017. jan. 23. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Hivatalos levelet nem vehet át helyetted, ha mégis ez a helyzet, kérd máshova a levelet, pl. nyiss postafiókot!

A szobádat zárd!

A kutyát is bezárhatod a szobádba, ha bírja, és akkor nem tudja vagdosni, etetni.

2017. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigyellek. Anyád agyhalott. Veszélyt jelent a kutyára.
2017. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyád tényleg félagyú, valami hatalmas bajok lehetnek nála, ha igaz, amiket írsz. Ketten laktok csak? Ha nem, próbálj meg másnak is szólni, hogy figyeljen oda, hogy legalább a kutyában ne tegyen kárt... később pedig mielőbbi elköltözés.
2017. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!